Vychutnejte si kvalitní ubytování za doprovodu skvělých wellness služeb v nadhérném prostředí Beskyd

8. 05 2018 | Dovolená by se měla pořádně užít, což platí i o našem dalším výběru. Pro dnešek se podíváme na nabídku, kterou nám přináší jedinečný wellness pobyt v Beskydech, v němž se můžeme těšit na bezvadné wellness služby, prvotřídní gastronomické zážitky a úžasné prostředí, kde když budeme mít trochu štěstíčka, tak poznáme pravé pohádkové počasí. 

Wellness Hotel Bahenec se nachází na kouzelném místě uprostřed krásné přírodní oblasti nedaleko Jablunkova. Svým zákazníkům nabízí krytý i venkovní bazén, moderní vybavení, spoustu výletních možností a bohaté wellness zařízení, v němž naleznete potřebný klid i odpočinek.

O kvalitní ubytování se postará 16 útulně zařízených dvou až čtyřlůžkových pokojů nebo apartmánů. Součástí každého z nich je vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, televize se satelitním příjmem a bezdrátové internetové připojení.

Většina pokojů nabízí také balkon a společně s ním i jedinečný výhled na Malou Fatru. Domácí mazlíčci jsou vítáni, avšak jejich návštěva byy měla být předem ohlášena. 

V hotelu je vám k dispozici rovněž stylová restaurace, jejíž součástí je v pěkném letním období i terasa. Právě zde se můžete nechat hýčkat těmi nejrůznějšími specialitkami jak regionálních, tak i klasických českých specialit. V jídelním lístku navíc nepřijdete ani o oblíbené pokrmy z mezinárodní kuchyně.

U každého jídla (a nejen toho) vás bude doprovázet šikovný a příjemný personál. Snídaně jsou podávány klasickou formou teplého a studeného bufetu, k večeři si pochutnáte na čtyřchodovém menu. 

Hotelové pivní lázně se mohou stát tím, co bude zkrášlovat vaše chvilky volna. Kromě výjimečných pivních procedur si zde můžete vyzkoušet také slámové a mléčné koupele, jež disponují zázračnými léčivými účinky. 

Zatímco venkovní bazén slouží pouze pro sezonní účely, uvnitř se můžete koupat kdykoliv. Odpočinek poté může pokračovat při saunování, ve vířivce nebo při masáži. Děti mohou trávit svůj čas v dětském koutku či na venkovním hřišti, kde se s hravě zabaví. 

V okolí můžete navštívit bobovou dráhu, adrenalinový park, Aquapark Kompleks Zagroń - Istebna anebo sportovní areálu Mosty u Jablunkova. Pokud vás lákají procházky, vyzkoušejte naučnou stezku pralesem Mionší, která se dá obohatit o výlet na rozhlednu Tetřev (944 m n. m.), z níž si prohlédnete nádherné panorama Moravskoslezských Beskyd.

Autor: Josef Jarkovský

Diskuse

Čtěte více

Zavítejte do centra Karlových Varů a užijte si pobyt ve zcela zrekonstruované historické budově

Zavítejte do centra Karlových Varů a užijte si pobyt ve zcela zrekonstruované historické budově

Známé Mlýnské kolonády, bohatá atmosféra, lázeňské procedury, příjemné ubytování, nové zážitky a báječná dobrodružství. To jsou klíčová slova pro náš další tip, který vás zavede do ...

Hotel Color: příjemné ubytování v hlavním městě Slovenska poblíž rekreačního centra Zlaté Piesky

Hotel Color: příjemné ubytování v hlavním městě Slovenska poblíž rekreačního centra Zlaté Piesky

Člověk by měl čas od času dát zelenou novým zkušenostem, což platí i ohledně našeho dalšího tipu, s nímž zavítáme kousek přes hranice naší země, kde můžeme uvolnit uzdu naši fantazii ...

Restaurace a penzion Bílý Mlýn: místo, kde se skloubí příjemné s užitečným v jedno

Restaurace a penzion Bílý Mlýn: místo, kde se skloubí příjemné s užitečným v jedno

Přemýšlíte, že budete mít cestu do Liberce, ale ještě teď nevíte, kde se přes noc uschováte? Což takhle dát na osvědčenou klasiku, užít si dostatek soukromí a volnosti, ale přitom se necítit sám? ...

Pravá staročeská atmosféra na vás bude dýchat při pobytu v hotelu U Šimla

Pravá staročeská atmosféra na vás bude dýchat při pobytu v hotelu U Šimla

Toužíte-li navštívit místo, které na vás už jen při prvním pohledu bude dýchat svěží a útulnou atmosférou, pak se vydejte do lázeňského města Karlovy Vary, kde na vás čeká originální hospůdka ...

Penzion Sokolská: komfortní ubytování v centru města Zlín

Penzion Sokolská: komfortní ubytování v centru města Zlín

Ať už se chystáte do Zlína pracovně, anebo jen za zábavou, kterou nám představuje ZOO, zámek, Baťovo muzeum obuvi či Baťův, vždy vás jistě potěší, že se najde místo, na nějž se budete vždy ...

Speciály

Rezorty