V pražském hotelu Bella najdete ten správný klid a pohodlí

Přibližně patnáct minut od hlavního centra města se nachází pohodový hotýlek, který leží na půdě historické usedlosti. V jeho útrobách se nachází jedno až třílůžkové pokoje i jídelna až pro šedesát osob.

Hotel Bella uvítá vás i vaše domácí mazlíčky v jednom z pokojů, který si předem vyberete.

Připravena pro vás je plná výbava, která zahrnuje trezor, radiobudík, telefon, nábytek i televizi se satelitním příjmem nebo bezplatné bezdrátové internetové připojení. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Vedle pohodlných pokojů se můžete těšit vždy na chutné snídaně, které jsou podávány formou švédských stolků. Zdali se domluvíte na skupinovém ubytování, lze si zajistit i balíček polopenze. V opačném případě vaší návštěvou nepohrdnou okolní restaurace.

Ať už budete cestovat odkudkoliv a vaše plány budou jakékoliv, vždy můžete to základní prodiskutovat s recepcí, která je otevřená dvacet čtyři hodin denně. Podobně to platí i vyjednávání různých akcí či večírků.

Hotel Bella se nachází v poklidné části Prahy 9 - Hloubětín. Asi sto metrů od vás se nachází stanice metra B. Do centra města to pak máte přibližně patnáct minut.

 

Speciály

Rezorty