Útulné pokoje, moderní wellness, špičkový personál - Hotel Nikolas

Zavítáme-li do největšího města v Českém Slezsku, určitě pro nás bude příjemnou zprávou, že najdeme přívětivé místo, kde budeme moct přes noc složit hlavu. A pokud bychom uvítali i něco více, pak nad výběrem pobytu nemůže být žádných pochyb.

Hotel Nikolas, jenž se na pár dní stane vaším domovem, se nachází pouhý jeden kilometr od centra Ostravy, takže se dá říct, že i v tomto ohledu budete mít vše potřebné kousek na dosah ruky.

Nahlédneme-li do interiéru, vždy se můžeme těšit pokoje typu Standard nebo Superior, přičemž u obou typů se pokaždé setkáme s vlastním sociálním zařízením a útulnou plně vybavenou koupelnou, LCD televizí se satelitním příjmem, telefonem či radiem. Ve skupině Superior nám poté nebude chybět ani klimatizace a trezor.

Náročnější zákazníci jistě uvítají možnost ubytování se i v apartmánech. Ty jsou rozděleny do typu Penthouse a Junior a jako takové vám poskytnou ještě více komfortu.

Skvosty české i mezinárodní kuchyně na vás budou čekat v hotelové restauraci, jež je mimochodem rovněž plně klimatizována. Snídaně jsou zahrnuty v ceně ubytování a o obědu nebo večeři rozhodně váš pobytový balíček.

Kdybyste měli chuť, nikdy není problém si sem zaskočit a vybrat si nějaký pamlsek nebo se nechat rovnou inspirovat bohatým menu.

Pro chvilku uvolnění a odpočinku neváhejte navštívit místní kouzelné wellness centrum, kde na vás čeká například infrasauna, vířivka anebo léčivý Kneippův chodník.

Neméně působivá je i dostupnost. Hlavní autobusové nebo vlakové nádraží se od vás nachází přibližně 1,5 km a zastávka Muglinovská leží od hotelu ani ne 200 metrů.

Zdali byste se rozhodli vydat na výlet autem, svůj vůz si pak můžete bezpečně nechat na hlídaném parkovišti.

Speciály

Rezorty