Pravá staročeská atmosféra na vás bude dýchat při pobytu v hotelu U Šimla

Toužíte-li navštívit místo, které na vás už jen při prvním pohledu bude dýchat svěží a útulnou atmosférou, pak se vydejte do lázeňského města Karlovy Vary, kde na vás čeká originální hospůdka s osmi vkusně zařízenými pokoji.

Hotel U Šimla je tím místem, jež vás bude ihned po příjezdu vítat a s nímž se budete během vašeho odjezdu jen s těžkým srdcem loučit. Na vině je totiž příjemná atmosféra, která na vás zde dýchá na každém kroku, takže ať už budete chtít, nebo ne, prostě se jí nezbavíte.

Celková kapacita hotelu činí 20 lůžek, k nimž mohou být dodány až 4 přistýlky. To vše je začleněno do osmi vkusně vybavených pokojů a jednoho prostorného apartmánu, do něhož se vejde až pět osob.

Stylový design je všude doplněn základními ubytovacími doplňky, do nichž mimo jiné zapadá televizor se satelitním příjmem, telefon, bezdrátové internetové připojení, pohodlný nábytek a samozřejmě i vlastní koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením.

Kdo by chtěl, nemusí se bát vzít své chlupaté mazlíčky s sebou. Jediné, co je k tomu potřeba, jest předchozí domluva.

A protože se jedná o tzv. „hospůdku“, chybět nám zde nebudou ani ty nejlahodnější pokrmy, které si lidé rádi dávají nejenom v restauracích. Výběr je opravdu široký, takže si na své přijdou jak milovníci masových pochutin, tak i příznivci sladkých nebo salátových pokrmů.

Za chutné doplnění bychom pak mohli označit klasické staročeské chody, s nimiž se někdy už jen tak nesetkáte. Druhou výjimku poté tvoří zahradní gril, sezonní specialitky či lahodná polední menu.

Brány výletů nám budou po celou dobu našeho pobytu zde otevřeny a nadále bude už jenom na nás, jakým směrem se rozhodneme vydat. K dispozici nám je Hipodrom Holoubek s dostihovým závodištěm a golfovým hřištěm, plavecký areál nebo různé cyklotrasy.

Z toho kulturního hlediska pak nemůžeme opomenout hrad Loket, centrum Karlových Varů, muzeum Jana Bechera, zámek Doubí či kostel sv. Urbana.

Speciály

Rezorty