Penzion Sokolská: komfortní ubytování v centru města Zlín

Ať už se chystáte do Zlína pracovně, anebo jen za zábavou, kterou nám představuje ZOO, zámek, Baťovo muzeum obuvi či Baťův, vždy vás jistě potěší, že se najde místo, na nějž se budete vždy v rámci nocování těšit. Najdete ho přímo v centru a nabízí vám útulné, tiché a komfortní ubytování té nejvyšší kvality.

Krása se těžko popisuje slovy, tu občas musíte zažít. Podobně je to tak i s pobytem v penzionu Sokolská, jenž slouží jako skvělý výchozí bod pro vaše dobrodružné aktivity.

Zastávka MHD je jen pár metrů od hotelu, k vlakové stanici (Zlín-Dlouhá) to máte pouhý kilometr a parkování je všem zákazníkům umožněno přímo před penzionem.

Ubytování na vás čeká v luxusně zařízených dvou nebo třílůžkových pokojích, v jejichž nabídce nechybí ani perfektně vybavené apartmány.

Apartmán

Za každých okolností se můžete těšit na špičkový servis, příjemnou atmosféru, pohodlný nábytek, skvělé bezdrátové internetové připojení, smart televizi, lednici a v neposlední řadě také na koupelnu s vlastním sociálním zařízením.

Apartmány jsou pak přizpůsobeny tak, aby vyhověly požadavkům i těm náročnějším hostům. V jejich útrobách nechybí ani kuchyňka, pračka a ratanový nábytek na balkoně.

Duplex - mezonetový byt

Nadstandardní služby budou pokračovat všemi cestami i do kuchyně, v níž vás bude místní personál zásobovat těmi nejchutnějšími pokrmy zejména ze slavné české kuchyně.

Výjimkou nebude ani touha připravit si vlastní laskominy. K tomu můžete využít jak služeb penzionu, tak obchodu s potravinami, jenž naleznete ihned přes ulici.

Na obrázku může být: sedící lidé, stůl a uvnitř

Příjemná a bezchybná zábava pak zde ještě nekončí. Hosté mohou bez všech zábran naplno využívat venkovních prostor, kde najdou kromě zahradní pergoly také bazén.

Z oblíbených míst po blízkém okolí můžeme například uvést hrady Melenovice, Lukov, Starý Světlov, Vizovice, pak zámky Lešná, Kvasice, Bystřice pod Hostýnem nebo půvabný zlínský mrakodrap.

Speciály

Rezorty