Penzion Sokolská: komfortní ubytování v centru města Zlín

10. 10 2018 | Ať už se chystáte do Zlína pracovně, anebo jen za zábavou, kterou nám představuje ZOO, zámek, Baťovo muzeum obuvi či Baťův, vždy vás jistě potěší, že se najde místo, na nějž se budete vždy v rámci nocování těšit. Najdete ho přímo v centru a nabízí vám útulné, tiché a komfortní ubytování té nejvyšší kvality.

Krása se těžko popisuje slovy, tu občas musíte zažít. Podobně je to tak i s pobytem v penzionu Sokolská, jenž slouží jako skvělý výchozí bod pro vaše dobrodružné aktivity.

Zastávka MHD je jen pár metrů od hotelu, k vlakové stanici (Zlín-Dlouhá) to máte pouhý kilometr a parkování je všem zákazníkům umožněno přímo před penzionem.

Ubytování na vás čeká v luxusně zařízených dvou nebo třílůžkových pokojích, v jejichž nabídce nechybí ani perfektně vybavené apartmány.

Za každých okolností se můžete těšit na špičkový servis, příjemnou atmosféru, pohodlný nábytek, skvělé bezdrátové internetové připojení, smart televizi, lednici a v neposlední řadě také na koupelnu s vlastním sociálním zařízením.

Apartmány jsou pak přizpůsobeny tak, aby vyhověly požadavkům i těm náročnějším hostům. V jejich útrobách nechybí ani kuchyňka, pračka a ratanový nábytek na balkoně.

Nadstandardní služby budou pokračovat všemi cestami i do kuchyně, v níž vás bude místní personál zásobovat těmi nejchutnějšími pokrmy zejména ze slavné české kuchyně.

Výjimkou nebude ani touha připravit si vlastní laskominy. K tomu můžete využít jak služeb penzionu, tak obchodu s potravinami, jenž naleznete ihned přes ulici.

Příjemná a bezchybná zábava pak zde ještě nekončí. Hosté mohou bez všech zábran naplno využívat venkovních prostor, kde najdou kromě zahradní pergoly také bazén.

Z oblíbených míst po blízkém okolí můžeme například uvést hrady Melenovice, Lukov, Starý Světlov, Vizovice, pak zámky Lešná, Kvasice, Bystřice pod Hostýnem nebo půvabný zlínský mrakodrap.

Autor: Josef Jarkovský

Diskuse

Čtěte více

Zavítejte do centra Karlových Varů a užijte si pobyt ve zcela zrekonstruované historické budově

Zavítejte do centra Karlových Varů a užijte si pobyt ve zcela zrekonstruované historické budově

Známé Mlýnské kolonády, bohatá atmosféra, lázeňské procedury, příjemné ubytování, nové zážitky a báječná dobrodružství. To jsou klíčová slova pro náš další tip, který vás zavede do ...

Restaurace a penzion Bílý Mlýn: místo, kde se skloubí příjemné s užitečným v jedno

Restaurace a penzion Bílý Mlýn: místo, kde se skloubí příjemné s užitečným v jedno

Přemýšlíte, že budete mít cestu do Liberce, ale ještě teď nevíte, kde se přes noc uschováte? Což takhle dát na osvědčenou klasiku, užít si dostatek soukromí a volnosti, ale přitom se necítit sám? ...

Pravá staročeská atmosféra na vás bude dýchat při pobytu v hotelu U Šimla

Pravá staročeská atmosféra na vás bude dýchat při pobytu v hotelu U Šimla

Toužíte-li navštívit místo, které na vás už jen při prvním pohledu bude dýchat svěží a útulnou atmosférou, pak se vydejte do lázeňského města Karlovy Vary, kde na vás čeká originální hospůdka ...

Kvalitní ubytování v Benecku nabízí horský hotel Kubát

Kvalitní ubytování v Benecku nabízí horský hotel Kubát

Pro všechny turisty, kteří hledají kvalitní zázemí pro aktivní dovolenou, je připraveno ubytování v malebné obci Benecko, kde na vás v nadmořské výšce 880 m.n.m. čeká útulný horský ...

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Toužíte-li po blahodárném odpočinku, během něhož vás budou doprovázet ty správné gastronomické zážitky, pak pro vás máme další tip, kde vám obě tyto věci budou poskytnuty. Kousek od Prahy se ...

Speciály

Rezorty