Kvalitní ubytování v Benecku nabízí horský hotel Kubát

1. 09 2018 | Pro všechny turisty, kteří hledají kvalitní zázemí pro aktivní dovolenou, je připraveno ubytování v malebné obci Benecko, kde na vás v nadmořské výšce 880 m.n.m. čeká útulný horský hotel s chutnou domácí kuchyní a skvělým panoramatickým výhledem po okolí. 

Hotel Kubát se nachází uprostřed krásné přírodní krajiny na úbočí Hory Žalý a svým hostům poskytuje příjemné ubytování v plně zařízených pokojích. Celková ubytovací kapacita činí 89 lůžek, jež jsou rozděleny do 37 pokojů. Chybět nebude ani hotelová recepce (od 8 do 22h), úschovna zavazadel, informační centrum, půjčovna kol, dětský koutek a posléze i sauna nebo tělocvična.

Přímo v pokojích se můžete těšit na pohodlný nábytek, televizi se satelitním příjmem, bezdrátové internetové připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Za příplatek jsou vítáni jak menší, tak větší domácí mazlíčci.

Snídaně podávané formou švédských stolů a servírované večeře na vás čekají ve stylové hotelové restauraci, v níž se budete oddávat zcela novým gastronomickým zážitkům. Kromě tradičních českých pokrmů vám zde budou podávány i regionální speciality a ty pak posléze doplní nějaký chutný drink.

Součástí prostorné restaurace je také taneční parket, jenž bude doprovázen příjemným poslechem muziky. Po domluvě je možné tyto prostory využít k pořádání firemních večírků, rodinných oslav apod. 

Ze zábavních činností doplňujících krásné dny rodinné pohody můžete plně využívat služeb dětského hřiště, tenisového kurtu, půjčovny sportovního vybavení nebo fitness centra. Z dalších možností můžeme poukázat ještě na 300 metrů vzdálenou bowlingovou dráhu, 400 metrů vzdálené lázeňské centrum a 500 metrů vzdálené golfové hřiště. 

Vzhledem k postavení hotelu se nemusíte jenom kochat výhledem na Jizerské hory a podhůří Krkonoš, ale navíc tyto krásy můžete prozkoumat i zblízka. Na kouzelné toulky po okolní krajině vás zavede jedna z přilehlých cyklostezek nebo turistických tras.

Z historických toulek po památkách je pro vás připravena celá škála všech dostupných variant. Začít by se dalo v Krkonošském muzeu, odtud byste se přesunuli do zámku Vrchlabí a pokračovali do zámku Horní Branná nebo Jilemnice. Svou pouť byste pak zakončili návštěvou hradu Nístějka. 

Autor: Josef Jarkovský

Diskuse

Čtěte více

Clarion Congress Hotel Ostrava - moderní komfort čtyřhvězdičkového standardu

Clarion Congress Hotel Ostrava - moderní komfort čtyřhvězdičkového standardu

Občas unikáme od svých problémů do přírody a jindy nám pomáhá, pokud najdeme místo, kde si budeme moct jen příjemně odpočinout a přitom nechat ostatní, aby se o nás postarali. Pokud jste ...

Vyjeďte na Moravu a vychutnejte si půvabné ubytování v zcela zrekonstruovaném selském statku

Vyjeďte na Moravu a vychutnejte si půvabné ubytování v zcela zrekonstruovaném selském statku

Krása pravé moravské atmosféry se kolikrát nedá popsat, pokud ji sami nezažijete na vlastní kůži. Příležitost k tomu můžete mít například návštěvou Hanáckého Dvoru, který se nese na ...

Hledáte ten pravý odpočinek? Zkuste to v secesním hotelu v klidné části historického města Náchoda

Hledáte ten pravý odpočinek? Zkuste to v secesním hotelu v klidné části historického města Náchoda

Najít si chvilku klidu není v těchto horkých letních dnech vůbec lehké, proto se není čemu divit, že čím dál více lidí si stále hledá různé alternativy, jak onoho zaslouženého odpočinku docílit. ...

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Hotel Lions - místo, kde se mění vaše přání ve skutečnost

Toužíte-li po blahodárném odpočinku, během něhož vás budou doprovázet ty správné gastronomické zážitky, pak pro vás máme další tip, kde vám obě tyto věci budou poskytnuty. Kousek od Prahy se ...

Chystáte se na výlet do Brna? Ubytujte se v penzionu, ve kterém se budete cítit jako doma

Chystáte se na výlet do Brna? Ubytujte se v penzionu, ve kterém se budete cítit jako doma

Ať už se vydáme kamkoliv na cesty, podstatné pro nás je, abychom si našli útulné místečko, kde se budeme cítit jako doma. Pokud byste sami nic takového nemohli najít, tak to vůbec nevadí, protože ...

Speciály

Rezorty