Čtyřhvězdičková krása v podobě rodinné Villy Basileia vám zajistí vše, po čem budete toužit

Když si člověk potřebuje odpočinout, měl by se vydat na místo, které je tím nejvíce proslulé. Karlovy Vary lákají jak k relaxaci, tak i k novým zážitkům.

Ubytovat se můžete ve Ville Basileia, která je postavená v novorománském stylu a dala by se označit za jakousi vstupní bránu do celého lázeňského města.

Po důkladné rekonstrukci bylo zachováno kouzlo původního šlechtického sídla, které kdysi zdobilo tuto čtvrť a z jehož magického postavení se návštěvníci nemohou nabažit.

Uvnitř na vás budou čekat pohodlné jedno či dvoulůžkové pokoje obohaceny o apartmány. Celková kapacita penzionu tvoří 22 lůžek, je dobré tedy se předem objednat.

Každý z pokojů disponuje plnou výbavou, a to počínaje od ledničky přes bezdrátové internetové připojení až po televizi se satelitním příjmem. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí.

Chcete-li si s sebou vzít nějakého chlupatého mazlíčka, můžete tak učinit za drobný poplatek.

Pokud byste si chtěli odpočinout a nechodit přitom někam daleko, využijte možností zdejší infrakabiny, sauny, vířivé vany nebo masáží.

Nedílnou součástí Villy Basileia je taktéž vlastní restaurace, kde budou od rána do večera pokoušeny vaše chuťové buňky. Vychutnáte si jak bohaté snídaně, tak třeba i dvouchodové obědy nebo tříchodové večeře.

Kdybyste potřebovali s čímkoliv pomoct, můžete využít služeb recepce, která je vám k dispozici nepřetržitě.

Speciály

Rezorty