Zima se blíží, v Karlových Varech vám ale bude dobře

Dobré zázemí a přívětivá atmosféra jsou dvěma z několika důležitých faktorů, na jaké se při výběru ubytovaní zaměřujeme. Při návštěvě Penzionu Fan v Karlových Varech si můžeme být jisti, že nám bude zajištěno obojí.

Krása, kam oko pohlédne, a neomezené množství výletních možností. To jest přesně ten hlavní důvod, proč se vydáváme do tohoto lázeňského města, kde na nás čeká spousta dobrodružství. Ať už se chystáme zabavit jakkoliv, podstatné je, že nebudeme o žádnou z krás ochuzeni.

A jedna krása začne třeba hned prostory, kde přes noc položíme hlavu. Ačkoliv kapacita penzionu otevírá brány sice jenom třinácti rodinám, zato zde budeme mít příjemný klid a také vše potřebné přímo pod nosem.

12 útulně zařízených pokojů disponuje prostornými lůžky, plně vybavenou kuchyňkou, stylovým nábytkem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. K naprosté pohodě nám už bude chybět jenom televize se satelitním příjmem nebo bezdrátové internetové připojení.

Vzhledem k plnému vybavení, jakým tu disponujeme, si můžeme v případě oběda a večeře vařit sami, ovšem kdo by se rád nechal obskakovat, jistě rád využije služeb některé z přilehlých restaurací. Snídaně poté bývají součástí balíčků a vychutnáte si je v salonku.

Kdybyste potřebovali s něčím poradit, nemusíte váhat a klidně se obraťte na recepci, která tu pro vás bude připravena každý den od 7 do 20 hodin.

Více informací vám poskytnou oficiální stránky penzionu.

Speciály

Rezorty