Zažijte ten pravý relaxační pobyt inspirovaný krásami přírody jen nedaleko centra Prahy

Příjemná dovolená v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Volcano Spa se může stát tím vytouženým a dlouho očekávaným odpočinkem, po němž většina lidí touží. Místo inspirované přírodou leží na bývalém úpatí sopky uprostřed chráněné oblasti, kde se budete cítit příjemně jak vy, tak i celá vaše rodina. 

Volcano Spa Hotel najdeme v přírodní rezervaci Prokopského údolí na jihozápadě Prahy. Váš pobyt zde bude kromě již zmíněné kouzelné okolní atmosféry zpříjemněn komfortním ubytováním, jedinečnou péčí a velice ochotným personálem. Zdali tomu nevěříte, nezbývá nic jiného, než se přijet přesvědčit na vlastní oči.

V hotelu se nachází celkově 23 pokojů a jedno apartmá, přičemž jeden pokoj disponuje bezbariérovým přístupem. Design a komfort jsou dva klíčové prvky, které hrají hlavní roli prakticky na každém kroku po celém areálu. Proto se nemůžeme divit, že všechny pokoje zejí čistotou, jsou velice prostorné a perfektně uspořádané. Ve výbavě nechybí klasické doplňky dnešní moderní doby, čemuž vévodí LCD televize se satelitním příjmem a tedy i rozsáhlou filmovou nabídkou pro romantické večery, telefon s přímou volbou vytáčení, pracovní stůl s židlí, minibar, trezor a pochopitelně i bezpečnostní zámky. Vlastní koupelna se sprchovým koutem a praktickými doplňky, jako je fén nebo ručník, je samozřejmostí. 

Kvalitní pobyt s nadstandardním vybavením posléze ještě o něco zpříjemní nádherný výhled, který vám nabídne samotné Prokopské údolí, díky čemuž se tu budete cítit jako v pohádce. 

Skvělý gastronomický zážitek nám poskytne stylově vybavená restaurace, kam zavítáte kdykoliv, když budete mít na něco chuť. Součástí ubytování je hned několik specifických balíčků, přičemž už zálečí čistě na vás, zdali uvítáte pobyty se snídaní a večeří, nebo rovnou plnou penzi za zvýhodněnou cenu pro dvě osoby. K přípravě pokrmů jsou využity jen ty nejčerstvější suroviny, které jsou následně zapojeny do specialit jak české, tak slavné mezinárodní kuchyně. 

Relaxační balíček nabídne hned několik léčebných procedur, jež zahrnuje jedinečné wellness služby, zkrášlovací salón a také profesionální péči. Hosté mohou zavítat například do sauny, páry, vířivky nebo tepidária anebo si vedle proslululých thajských masáží vychutnat i masáže klasické, sportovní či masáž lávovými kameny.  

Ani potenciální nabídkou výletů nebudete nijak ochuzeni. Příjemný může být sváteční výlet po Praze, návštěva Aquaparku Barrandov či Prokopského udolí. Kdo má rád památky, může se vypravit na hrad Karlštejn, podívat se na Pražský hrad a s ním i na Katedrálu svatého Víta. Výběr je opravdu široký, a pokud byste toužili po něčem více specifickém, neváhejte se poradit na recepci, neboť právě na vašich tužbách záleží. 

Speciály

Rezorty