Zavítejte do tichého prostředí kladenských lesů - Hotel Astra

Speciální místo ke speciálním událostem. Ať už hledáte kousek klidu, trochu potěšení nebo místo pro oslavu, můžete si být jisti, že vše vám bude dopřáno v malebném prostředí nedaleko města Kladno.

Hotel Astra je svou polohou ideálním místem pro vše, na co byste zrovna mohli mít chuť. Jednak vás zde nebude nic rušit, neboť budete obklopeni svěží přírodou, a jednak se zde můžete kromě relaxace těšit i na skvělé sportovní vyžití.

Podíváme-li se ovšem do útrob hotelu, čekají tu na nás komfortní pokoje o celkové kapacitě až 105 lůžek. Každý z ubytovacích prostorů nabízí vlastní sociální zařízení s vanou či sprchovým koutem, telefon, LCD televizi se satelitním příjmem a rovněž se tu napojíte i na bezplatné a bezdrátové internetové připojení.

Zdali byste toužili po pokojích, kde vám bude nabídnuto více volného místa, nechte se okouzlit tím, co pro vás mají nachystané interiéry v křídle B, kde najdete kromě výše zmíněných věcí i pohodlný nábytek a další bonusové doplňky dnešní moderní doby. 

O stravování se zde bude starat hotelová restaurace, která v jeden moment může pojmout až 120 osob a která se bude dohlížet na to, aby vaše žaludky byly vždy plné. Těšit se můžete na speciality z české kuchyně, jež budou dle vlastního přání doplněny o delikatesy z té zahraniční. Snídaně jsou pak podávány klasickou formou švédských stolků.

Bohatá nabídka pokrmů zahrnuje převážně masové specialitky, ovšem není možné se skupinově domluvit a nechat si navařit něco jiného. Výjimku netvoří ani sladké chody, které slouží převážně jako příjemné zakončení jinak pestrého dne.

Kdo by si chtěl pořádně oddychnout od pracovního vytížení, může se nechat inspirovat bohatou nabídkou uvolňovacích služeb, jimž vévodí zejména masáže. Jen ve stručnosti můžeme uvést například olejovou masáž celého těla, zeštíhlující a detoxikační masáž, thajskou masáž nebo masáž horkými kameny. Chybět nám ale nebude ani sauna nebo bazén. Pro celý seznam neváhejte navštívit oficiální stránky hotelu.

Aktivity v okolí jsou velmi bohaté, ačkoliv sami musíme podotknout, že nemusíte chodit nikam daleko, abyste se měli dobře. V blízkosti vašeho místa pobytu se nachází Turyňský rybník (největší ve Středočeském kraji), jenž patří k jednomu z nejvyhledávanějších míst v této oblasti jak k rybaření, tak i k odpočinku.

Z té druhé stránky nemůžeme zapomenout ani na možnosti cykloturistiky, kterou můžete prolínat s báječnými procházkami přírodou. Tyto báječné rodinné chvilky pohody se nadále dají spojit se zaplaváním si ve vnitřním bazénu, návštěvou fitka a hrou tenisu nebo volejbalu.

Speciály

Rezorty