Zavítejte do centra Karlových Varů a užijte si pobyt ve zcela zrekonstruované historické budově

Známé Mlýnské kolonády, bohatá atmosféra, lázeňské procedury, příjemné ubytování, nové zážitky a báječná dobrodružství. To jsou klíčová slova pro náš další tip, který vás zavede do samotného srdce Karlových Varů, kde můžete na pár dní hodit za hlavu všechny své všední starosti. Tady na ně totiž nebude čas. 

Ubytováni budete v Hotelu Salvator, jehož půvab vás okouzlí již při první návštěvě. Toto historické místo zde v poslední době velice prokouklo, neboť mu byl přidán moderní nádech, jenž se nese na té správné relaxační vlně.

A ten pravý relax čeká i na vás. Nemyslíme tím však hned lázeňské služby, nýbrž prostory, v nichž se budete přes noc oddávat příjemnému snění. Všechny pokoje disponují pohodlným nábytkem, který je doprovázen všemi potřebnými doplňky dnešní pokročilé doby.

Hosté mají na výběr mezi jedno a dvoulůžkovými pokoji biedermeierovského stylu, v nichž se setkají jak s trezorem, minibarem, televizí, ale také s plně vybavenou koupelnou. K tomu všemu si všichni hosté mohou užít parádní výhled na Mlýnské kolonády. Dobré bezdrátové internetové připojení je samozřejmostí.

Máte-li chuť si odpočinout, jistě rádi přivítáte nabídku, s jakou k vám přichází místní wellness centrum. Kromě sauny a vířivky si můžete dopřávat koupele v termální minerální vodě, jíž hotel čerpá přímo z vřídla!

Kromě toho nesmíme opomenout ani další klasické procedury, jejichž celkový výčet si lze přečíst na oficiálních stránkách. 

Snídaně jsou podávány klasickou formou švédských stolů a obědy nebo večeře poté doplní chutný výběr tradičních českých či zahraničních pokrmů. Vše je připravováno výhradně z čerstvých ingrediencí, jež najdeme v bohatém sortimentu jídelního lístku, z něhož si pochopitelně také můžeme vybrat, co naše hrdlo ráčí.

Půjdeme-li zase o něco dále, nemůžeme opomenout ani krásy, jaké nám naše okolí nabízí. Ať už je záměr vašeho pobytu jakýkoliv, nic vám nebrání k tomu, abyste se nemohli vydat na pěknou procházku po lázeňské promenádě, během níž můžete navštívit i taková místa, jako je kostel Maří Magdalény, pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, kostel sv. Ondřeje anebo Japonskou zenovou meditační zahradu.

Speciály

Rezorty