Zarezervujte si vánoční pobyt uprostřed několika lyžařských center na Slovensku

Zimní sezona již je v plném proudu a svátky se blíží. Pokud stále nemáte plány, jak si zpříjemnit tyto chvilky klidu a pohody, nechte se inspirovat tím, co vám přináší ubytování v penzionu Palušák ve Vysokých Tatrách.

Penzion Palušák nejdeme v obci Stará Lesná ve Vysokých Tatrách. Svou polohou se stal skvělým výchozím bodem pro sváteční klid, ale zejména také pro aktivní odpočinek, neboť v jeho blízkosti budete obklopeni hned několika lyžařskými středisky. Jakému dáte přednost, je čistě na vás. Stejně tak se rozhodnete i při výběru pobytového balíčku, který vám umožní splnit všechny vaše přání. 

Na pokoji na vás čeká útulná a svěží atmosféra s pohodlným nábytkem i vlastní koupelnou. Nepřijdete ani o veškeré moderní doplňky dnešní doby, mezi nimiž najdete jak televizi s plochou obrazovkou, tak rádio či bezdrátové internetové připojení. K dispozici jsou dvoulůžkové či třílůžkové pokoje, jež je možné vybavit přistýlkou a za přívětivou cenu přivítají jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Po předchozí domluvě je možné na výlet přibrat i nějaké domácí mazlíčky. Penzion nám poskytne skvělý výhled na panorama Vysokých Tater. 

Součástí objektu je stylově vybavená kavárna s jemnými sedačkami k relaxačnímu posezení například při chutné ranní kávičce a také moderní restaurace s jídelníčkem celé řady masových i bezmasých pokrmů. Právě zde vám bude každé ráno prostírána snídaně klasickou formou švédských stolů nebo obědy a večeře z široké nabídky slovenských a hlavně středoevropských jídel. Hosté mají příležitost si sem kdykoliv zajít odpočinout ke sklence dobrého vína, piva či některému z ostatní nabídky nealkoholických nápojů. 

V okolí je možné věnovat se hned několika aktivitám. Nejpoutavější je možnost lyžování, a to konkrétně rovnou z několika lyžařských center, jež se nacházejí poblíž. Za zmínku stojí například turisty velmi vyhledávaná Tatranská Lomnica (vzdálená 1,5 kilometru), Jakubkova Lúka (4 km), Starý Smokovec (8,5 km) a Bachledová či Lopušná dolina (15 km). 

Z opačného soudku se můžete vydat do vodního světa Aquacity Poprad, který vám poskytne až 350 vodních atrakcí podporujících tu pravou rodinnou zábavu. V jeho útrobách také najdete to největší wellness centrum v celé střední Evropě, na nějž se můžete těšit 365 dní v roce. Tento výlet by mohl být podpořen návštěvou skvělého světa optických iluzí v Tricklandii nebo famózním Wildparkem, kde se pro změnu setkáte s celou řadou exotických zvířat. 

 

 

Speciály

Rezorty