Za toulkami přírodou na Vysočinu

Zdali patříte k té skupince lidí, která se ráda nechává unést krásami české přírody a vyhovují jí kouzelné toulky přírodou, pak je pobyt pro vás na Vysočině jako dělaný. Bydlet budete ve stejnojmenném hotelu, jenž poslouží jako skvělý výchozí bod k vašim poznávacím aktivitám. 

Hotel Vysočina nacházející se ve městě Chotěboř (přibližně 37 km od Pardubic) se během příjemných jarních nebo letních dnů může stát na pár okamžiků vaším domovem. Na výlet s sebou máte dovoleno vzít si i vaše domácí mazlíčky a společně si můžete vychutnat rodinné chvilky pohody za doprovodu obětavých služeb tohoto tříhvězdičkového hotelu. 

Ubytováni budete v jednom z pětadvaceti dostupných pokojů, jež jsou rozděleny mezi dva apartmány a třídy Standard či Ekonom. Součástí každého z nich je útulná atmosféra obohacená o televizi, minibar, bezdrátové internetové připojení a vlastní koupelnu se sociálním zařízením K dispozici vám je samozřejmě také hotelové parkoviště nebo úschovna kol. 

O to, abyste si toto prostředí pokud možno co nejlépe zapamatovali, se bude starat stylová hotelová restaurace, v níž se můžete těšit na široký výběr těch nejlepších českých pokrmů i zahraničních specialit. Každé ráno vás zde přivítá bufetová snídaně, k obědu (pokud zrovna nebudete na toulkách přírodou) vám bude dělat společnost bohatý jídelní lístek a večeři si vyberete z nabídky čtyř až pěti předem připravených chodů. 

Zatímco recepce je pro vás připravena každý den od 7 do 22 hodin, vaše výlety či rodinné večírky se mohou protáhnout i přes tuto dobu. Při vašich cestách po městě Chotěboř v okrese Havlíčkův Brod můžete narazit na veškeré zajímavosti, které by upoutaly pozornost i náročnějšího jedince. 

Pro rodinky s dětmi toužícími si na poslední chvíli ještě zalyžovat je tu skiareál Svatá Anna, pro jarní exkurze jsou tu připraveny podzemní chodby ve Světlé nad Sázavou (až 220 metrů labyrintu chodeb) a pro letní zábavu je k dispozici koupaliště v Přibyslavi. 

Z památek po blízkém okolí byste rozhodně neměli vynechat destinace, jako je Písník u Sokolovce, Údolí Doubravy, barokní zámek Chotěboř či Hasičské muzeum (Přibyslav). V okolí se můžete věnovat jak cyklistice, tak pěší turistice a dalším zábavním aktivitám. 

Speciály

Rezorty