Wellness resort Energetic, příjemný relax s ověřenou kvalitou

Moderní oáza klidu v Rožnově pod Radhoštěm je zasazena do malebné valašské přírody, kam lidé rádi jezdí hledat zasloužený a ničím nerušený odpočinek. Tuto možnost máte nyní i vy. Užijte si luxusní ubytování, dobrou stravu a skvělé bohaté wellness služby v rámci rodiné dovolené. 

Kouzlo Beskyd spočívá nejen v přírodě, ale také v klidu, který tu na nás čeká. Wellness Resort Energetic je situován na velice příjemném místě, jež nám poskytne obojí. Nachází se pouhých 10 minut chůze od centra města v blízkosti beskydské hory Radhošť. Čtyřhvězdičkový relax s celou řadu wellness služeb si užijete do sytosti. 

Po příjezdu se přestěhujete do jednoho z komfortně zařízených pokojů, které disponují vlastní koupelnou se sociálním zařízením. Těšit se můžete také na moderní a pohodlný nábytek, televizi, telefon, ledničku klimatizaci a bezdrátové internetové připojení. Kdo by měl zájem ubytovat se ve stylu, může se nechat inspirovat nabídkou jednoho z šesti dostupných apartmánů. V opačném případě o krásné kouzlo doprovázející svěží atmosféru plynoucí z každého pokoje nepřijdete. 

Skvělé gastronomické zážitky na vás čekají v hotelové restauraci a lá carte o celkové kapacitě 120 míst. Její součástí je i velice příjemný lobby bar, dětský koutek a venkovní hřiště, takže si svůj pokrm můžete vychutnat jak chcete dlouho a pak jej doplnit dobrou kávičkou, zákuskem nebo dokonce obojím. Součástí každého pobytového balíčku je buďto polopenze, nebo plná penze, čemuž v obou případech vévodí bufetová snídaně složená z několika druhů čerstvých potravin a posléze večeře, u níž si můžete vybrat rovnou ze čtyř chodů. V případě plné penze na vás čeká ještě oběd, kterému vévodí bohaté specialitky jak z české, tak i mezinárodní kuchyně.

Ačkoliv vám jsou pracovníci recepce k dispozici 24 hodin denně, i to by vám nemělo bránit vychutnat si místní wellness centrum. Široká nabídka služeb vám dovolí zavítat například do vyhřívaného bazénu s teplotou vody 28°C, klasické finské sauny, parní sauny, vířivky a dalších. K dispozici také je pobyt v romantické perličkové nebo aromatické koupeli a celá řada různých uvolňovacích masáží. Začít můžete masáží lávovými kameny, další den pokračovat detoxikační či lymfatickou masáží a svůj pobyt dokončit metodou reiki. Výběr je čistě na vás. 

Kdo by v rámci svého odpočinku zde uvítal trochu pohybu, může si jít zalyžovat nebo se vydat po památkách. Krásné je přírodní Valašské muzeum, Rodný dům Sigmunda Freuda v Příboře a půvabná je rovněž i Jurkovičova rozhledna. V blízkosti místa pobytu se můžete vydat na vrchol hory Radhošť nebo na lanovkovou dráhu Ráztoka-Pustevny.

Speciály

Rezorty