Wellness pobyt v Bedřichově Hotelu Savoy ****

Hotel se nachází ve Špindlerově Mlýně v srdci nejvyšších českých hor - Krkonoš. Nejen díky věhlasným lyžařským závodům, ale i díky výborné dopravní dostupnosti (2 hodiny jízdy autem z Prahy) se stal vyhledávaným luxusním horským střediskem.

 

K ubytování hostů poskytuje 38 elegantních pokojů včetně 3 apartmánů, které jsou unikátní jak svým prostorem (30–105 m2), tak i originálním řešením. Všechny pokoje jsou vybaveny s maximální péčí a důrazem na každý detail. Navíc vzhledem ke skvělé poloze pokoojů v centru města nabízí překrásný výhled na Špindlerův Mlýn, lyžařský areál ve Svatém Petru nebo krkonošské panorama.

Co činí Savoy výjimečným není pouze kvalita a vysoký standard poskytovaných služeb, ale i „genius loci“, který toto místo bezesporu má. Při pobytu zde na Vás dýchne historie prvorepublikové společnosti, stejně jako luxus moderní doby, podtržený hotelovým butikem značky Porsche-Zai. Pod křídly společnosti Asten Hotels hotel naplňuje své poslání, které mu dal již zakladatel pan Erlebach v roce 1881.

 

Speciály

Rezorty