Výlet do Krkonoš za relaxací a zábavou

Kdo by ještě neznal okouzlující prostředí Špindlerova Mlýna v Krkonoších. Místo vhodné jak pro letní, tak zimní radovánky a k tomu neomezené wellness pro dvě až sedm nocí v rámci vašeho výběru. 

Je skvělé mít vše důležité po ruce. Hotel Praha leží přímo v centru horského střediska Špindlerův Mlýn, takže není nutno podotýkat, že jde o jedno z nejvyhledávanějších míst na celém našem uzemí. Vzhledem k umístění hotelu vás čekají příjemné procházky  do kavárny nebo na nákupy, a to vše v rámci pár minut. Do toho všeho nepřijdete o volný vstup do Spa & Relax centra, které vás uvolní na dlouhé dny dopředu.

Ubytování na vás čeká v jedno až třílůžkových pokojích nebo apartmánech s celkovou kapacitou 65 lůžek. V každém z nich nechybí pohodlné matrace, televize se satelitním příjmem, trezor pro cennosti, minibar a bezdrátové připojení k internetu. Samozřejmostí jsou stylové koupelny se sprchovými kouty a toaletou. 

Každé ráno se začíná s chutí za doprovodu bohaté snídaně, v jejíž nabídce jsou jak teplé, tak i studené pokrmy. Vše je připraveno známou formou bufetu. Večer se na vás bude těšit chutná večeře složena ze tří chodů, která je založena na specialitách domácí kuchyně a tvořena jen z těch nečerstvějších potravin. Po jídle si můžete odpočinout na letní terase, kde si vychutnáte kávičku nebo sklenku vína s kocháním se na velkolepé panorama Krkonoš. 

Na co se obzvláště můžete těšit, tak je to wellness centrum s krytým bazénem, masážními tryskami, protiproudem a chrliči vody. Krom toho tu na vás čeká příjemná vířivka, oblíbená finská či bylinková sauna a především několik lázeňských relaxačních procedur, mezi nimiž najdete celou řadu masáží (klasické, aromatické, masáže lávovými kameny), uvolňovací koupele či kosmetická ošetření pleti. To vše v obklopení nádherného horského stylu. 

A kdo si myslí, že v Krkonoších není co dělat v jiném ročním období než v zimě, tak je na omylu. Záleží pouze na vás, na co budete mít náladu. Za zábavou se dá vyrazit do letního aquaparku (Aquapark Špindlerův Mlýn), kde si užijete velkou porci rodinné zábavy s možností využití až tří toboganů. Velice příjemný zážitek zažijeme prozkoumáním „Monkey parku“, jemuž předchází podrobná instruktáž, abyste se mohli vypravit na nejdelší lanový park v Krkonoších. Navštívit můžete i bar Silver Rock, který je celý vyzdoben v alpském stylu a kde na vás za doprovodu příjemné hudby čeká široký výběr výtečných drinků.  V baru je možné díky třem velkoplošným obrazovkám sledovat živé sportovní přenosy.

Pokud se vydáte na procházku, můžete se vypravit na krásnou Labskou přehradu nebo navštívit nejvyšší vodopád na našem území - Pančavský vodopád. Na vaší pouti nemůže chybět ani návštěva Sněžky, tedy nejvyšší hory České republiky, která je jedním z nejnavětěvovanějších cílů Krkonoš. 


Mumlavské vodopády

Pro více informací o hotelu navštivte oficiální stránky.

Speciály

Rezorty