Vyjeďte na Moravu a vychutnejte si půvabné ubytování v zcela zrekonstruovaném selském statku

Krása pravé moravské atmosféry se kolikrát nedá popsat, pokud ji sami nezažijete na vlastní kůži. Příležitost k tomu můžete mít například návštěvou Hanáckého Dvoru, který se nese na půvabném historickém nádechu v Olomouci na Selském náměstí 56.

Ubytováni budete v jednom z 22 pokojů, jež jsou obdařeny základními doplňky k všednímu využití, stylovým nábytkem, bezdrátovým internetovým připojením a vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. To vše bude obohaceno o vkusný design každého pokoje. Přízemní prostory jsou bezbariérové.

Parkování je hostům umožněno na hotelovém parkovišti a i motorkáři si zde přijdou na své.

Přímo uvnitř objektu Hotelu Hanácký dvůr se rovněž nachází chutná restaurace, k níž je přiřazena letní zahrádka a v jejíž útrobách si užijete především bohaté snídaně. V rámci pobytového balíčku si lze vyjednat i jiná svůdná překvapení.

Výjimku netvoří ani příjemná moravská zabijačka, kterou lze doplnit i lahodným pitím.

Pro sportovní vyžití hosté nemohou váhat využít jedné z přilehlých cyklostezek, na jejíž trase najde zálibu celá výletní rodinka. Společnou zábavu lze podnikat na kole, na kolečkových bruslích nebo dokonce na koloběžce. Tu si lze zapůjčit přímo na místě pobytu, kde si na pár dní odpočinete od všech všedních problémů.

Příjemné prožití nejen podzimních dnů lze také strávit kouzelnou procházkou, při níž můžete objevovat další krásy krajiny. 

A v putování můžete pokračovat i po památkách. Vše může začít třeba u Klášterního Hradiska, odkud se přesunete ke kostelu sv. Gorazda v Olomouci, Přemyslový palác, Arcibiskupský palác a nakonec zakotvíte v kostele sv. Gorazda taktéž v Olomouci. 

Recepce je všem hostům otevřena každý den do 22 hodin. 

Speciály

Rezorty