Vydejte se na rodinnou dovolenou do malebné krajiny na Slovensku

Pokud stále přemýšlíte, kam byste se ve zbývajícím letním období mohli ještě vydat na rodinnou dovolenou, na malý okamžik se zastavte a nechte se inspirovat nádhernou krajinou, kterou nám přináší slovenské pohoří Malá Fatra. Právě zde se v obci Kunerád nachází stejnojmenný penzion, co se během vašeho pobytu v této kouzelné oblasti stane vaším domovem. 

Penzion Kunerád se nachází v chatové oblasti vzdálené pouhé 4 kilometry od lázeňského městečka Rajecké Teplice. Tato příjemná letní dovolená otevírá brány hned několika možnostem, díky nimž máte šanci trávit více času s rodinou nebo přáteli v poklidném prostředí na čerstvém vzduchu plném přírodních krás. Pokud byste si tuto dovolenou chtěli vychutnat ještě o něco více, navštivte přilehlý saunový a vodní svět, kde na vás kromě několika relaxačních procedur čekají i termální bazény a především spousta zábavy. 

Ubytování je možné v osmi dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky), jednom trojlůžkovém pokoji nebo dvou apartmánech. Chybět nebude vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, vlastní televize na každém pokoji a bezdrátové internetové připojení po celém areálu. Pro děti do pěti let personál hotelu poskytne i dětskou přistýlku a abyste se o vaše nejmenší nemuseli neustále starat, můžete využít bezplatného dětského koutku. V penzionu se kromě dětského hřiště nachází také společenská místnost, bar a recepce, která vám v případě potřeby ráda poradí. 

Výběr balíčku, od kterého je odvozena i délka pobytu, záleží čistě na vašem rozhodnutí. Ve všedních dnech se můžete těšit na chutné snídaně formou švédských stolů a o víkendech na bohatou polopenzi složenou z místních specialit.

Abyste se na poznávací výlety mohli vydat svěží a plni energie, můžete zaskočit do místního wellness centra, kde na vás čeká bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka nebo finská sauna. Dobrým uvolněním jsou i velké zahradní šachy, při kterých budete mít pocit, že se zastavil čas, nebo bowlingová dráha, kde podle aktuálního balíčku můžete mít nějaké hry zdarma. 

Místní kouzelná krajina je plna kulturního bohatství a záleží jen na vás, jestli se ji rozhodnete probádat na kole nebo pěšky. Turisty v poslední době oblíbená je nejrozlehlejší zřícenina slovenského hradu Lietava, který dokonce patří k nejohroženějším památkám světa. Neméně zajímavý je v Žilině sídlící „Budatínský zámok“, kde se můžete pokochat expozicemi Považského muzea, nebo Súlovský hrad spolu se Súlovskými skálami. Kromě hezkého panaorama, jež se vám tu nabízí, spatříte i skální městečko nepravidelných tvarů. Abyste si skalní útvary vychutnali v plné kráse, držte se vyznačené cesty napříč celé její délce 7,5 km. 

Speciály

Rezorty