Vinný sklep Krýsa - příjemné ubytování v jižní Moravě za doprovodu krásného prostředí a dobrého pití

Pokud stále hledáte příjemné místo, kde vás nebude nic rušit a vy se budete moct oddávat chvilkám rodinné pohody, s nimiž si naplno vychutnáte letní slunečné dny, pak neváhejte a vyražte na jižní Moravu, kde na vás již teď čeká vše, po čem byste mohli toužit. Pití je tu spousty, přírody jakbysmet, koupaliště a ZOO jsou prakticky za rohem, už tu chybíte jenom vy. 

Vinný sklep Krýsa, jenž se na pár dní stane vaším domovem, se nachází v Kostelci u Kyjova a svým hostům nabízí 16 moderně zařízených pokojů o celkové ubytovací kapacitě 38 míst. V rozlehlém areálu najdou zalíbení návštěvníci všech věkových kategorií, pro něž je tu připravena možnost využívání dětského hřiště s trampolínou, minizoo, půjčovny kol, projížďky na koni a mnohého dalšího. 

Varianty ubytování zahrnují jak pohodlné manželské postele, tak i samotné dvoulůžkové pokoje či rodinná studia. Všechny dvoulůžkové verze disponují sprchovým koutem se sociálním zařízením, rodinná studia se o ně dělí. Přímo na pokoji se pak můžete těšit na veškeré potřebné vymoženosti dnešní moderní doby. Auto zaparkujete v klidu na hlídaném parkovišti před penzionem. 

V základní ceně pobytu se můžete těšit na vždy čerstvé snídani podávané klasickou formou švédských stolku. Tuto nabídku lze rozšířit o možnost polopenze, díky níž si pochutnáte také na dvouchodových večeřích. 

Vinný sklep Krýsa může sloužit také jaké místo, v němž budete pořádat firemní akce či rodinné oslavy. Celková kapacita místnosti činí 45 osob a hosté si zde mohou vybrat až z devíti předem připravených slavnostních menu. To zahrnuje například krajové speciality nebo masové hody. 

Pohodové chvíle plné zábavy nadále pokračují degustací lahodných vín a pokračují až do obchůdku, kde si vámi vybrané pochutiny můžete koupit a vzít s sebou domů. 

Zdali byste zatoužili po nějaké z líbivých kulturních aktivit, můžete se podívat třeba na gotický hrad Buchlov, malebný zámek Buchlovice, archeologický skanzen v Modré, 7 km od Uherského Hradiště, nebo vyrazte směrem do města Kyjov, které leží pouhé tři kilometry od obce Kostelec, a dopřejte si krásy, jež vám nabízí toto poutavé historické město. 

Místo kolem penzionu je mimo jiné také i rájem pro milovníky cykloturistiky, k čemuž slouží celá řada označených cest. Ty jsou poté doplněny o půvabné projížďky mezi vinicemi, kde se vždy můžete na chvíli zastavit a osvěžit se nějakým lahodným drinkem. 

Speciály

Rezorty