Víkendový pobyt v malebném údolí Sázavy

Významné konferenční centrum s moderní technologií a skvělým wellness vítá mladé páry i celé rodiny s dětmi k příjemnému odpočinku v přátelské atmosféře. Navštivte Chocerady a dejte zapomenout na všední povinnosti v malebném údolí Sázavy.

Hotel Akademie Naháč možná patří do sítě významných konferenčních center, přesto v něm rodiny s dětmi už od roku 2006 najdou slíbený odpočinek i spoustu zábavy. Dovolenou si lze naplánovat prakticky kdykoliv a zejména o víkendu si to tu náramně užijete. Dáte-li přednost nějakému všednímu dni, ani v tomto případě nebudete litovat. Cesta je klidná a existuje hned několik způsobů, jak se sem dostat. Pokud však přijedete autem, o jeho bezpečí se postará bezplatné, hlídané parkoviště přímo před branami hotelu. 

Pokoje nabídnou komfortní ubytování s útulnou atmosférou, která vás tu bude obklopovat po celé délce vašeho pobytu. Všechny jsou zařízeny v populárním rustikálním stylu, jenž se zaměřuje na várku přírodních prvků či doplňků z ruční práce. Setkat jste se s ním mohli například ve Francii nebo v některých místech Anglie, tudíž máte jistotu, že jde o ověřenou známku kvality. Stejně tak bude prodychovat ručně tkanými koberečky a ozvláštňovat jej budou také různé druhy květin. 

Každý pokoj je vybaven vlastní prostornou koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Chybět nemohou ani všední doplňky ke každodennímu využití, televize ke sledování filmových snímků, telefon s přímou volbou vytáčení a samozřejmě také připojení k internetu. Polovina pokojů rovněž má vlastní terasu, apartmány je mají všechny. Další výhodou apartmánu je kromě o něco přívětivějšího prostředí a více luxusu i vlastní bar, klimatizace, koupelna s vanou, fénem a župany.

Příjemné prostředí pokračuje všemi směry až do restaurace, kde vám budou připravovány tradiční české pokrmy i místní specialitky. Snídaně se podávají formou bufetu, obědy a večeře jsou už klasicky servírované. K jídlu neodmyslitelně patří i sladké chuťovky nebo sklenka vína, kterou si můžete vychutnat hned po svém příjezdu. Restaurace dále nabízí příležitostně sladké odpočinky, coffee breaky a další gastronomické akce, po nichž si jen budete olizovat koutky. S chutnými drinky takto lze pokračovat až do přilehlého bowling baru. 

Své osobní kouzlo nabídne i místní wellness centrum, kam si můžete jít kdykoliv odpočinout. K dispozici je finská sauna, infrasauna, vířivé vany, solárium, řada uvolňovacích masáží a posléze i posilovna či pro dětský koutek pro ty nejmenší. Další zábavné činnosti je možné nalézt v herně s bowlignovou dráhou, kulečníkem a šipkami.

Speciály

Rezorty