Víkend plný gastronomických zážitků ve vinařské obci Zaječí na jižní Moravě

Vinařská obec Zaječí je tím pravým místem, které lidé vyhledávají při své cestě za skvělým odpočinkem, jenž doprovází ty nejlepší gastronomické zážitky nejen z české kuchyně. Chcete-li se i vy nadechnou té čerstvé atmosféry s příjemným francouzským aroma, přijměte pozvánku do Vinařství U Kapličky.

Kdo by dneska netoužil po klidné a ničím nerušené dovolené. Zvláště v případě, pokud vás ten výlet zavede do malebné vinařské krajiny, která je protkána hned několika vinařskými stezkami a s otevřenou náručí přivítá každého milovníka dobrého pití či skvělých gurmánských zážitků. A vy můžete být jedním z nich. Udělejte si výlet na jih Moravy a plnými doušky nasávejte příjemnou moravskou atmosféru, která vás tu bude doprovázet na každém kroku. 

Vinařství U Kapličky vám poskytne vše, co byste v době vaší dovolené zrovna mohli potřebovat. Jedná se o poněkud rozsáhlejší komplex, v němž najdete vchod do recepce, svých pokojů, restaurace, sálů a také wellness centra. Volný čas můžete trávit dle svého vlastního uvážení, avšak asi většina činností bude směřovat buďto k wellness aktivitám, nebo užívání si lahodných vinařských zážitků. S tím je spojeno i příslušící dobré jídlo a vám se zde dostane obojí. Zajímavým lákadlem se může stát přehlídka archivních vín, kde ochutnáte různé odrůdy těch nejcennějších ročníků, nebo pokrmy složené ze slavného francouzského výběru. To vše završí nádherné panorama místní malebné krajiny. 

Poskytnuto vám bude moderní ubytování, kde si sami můžete vybrat, zdali dáte přednost nějakému dvou až třílůžkovému rodinnému pokoji, nebo rovnou komfortnímu apartmánu. V každém případě se můžete těšit na svěží nádech pravého vinařského pobytu, jenž bude obohacen o všední doplňky moderní doby. Jedná se zejména o pohodlný bytový nábytek, televizi se satelitním příjmem, lednici, volné připojení k místní Wi-Fi a v některých případech i klimatizaci. Nesporným zpestřením u řady apartmánů se může stát whirlpool. Samozřejmostí pak je koupelna s vlastní vanou či sprchovým koutem a toaletními potřebami. 

O vynikající gastronomické zážitky se postará stylová hotelová restaurace, kde si pokrmy budete smět vybrat sami. V měsísích s příjemným počasím je k restauraci připojena i letní terasa, na níž vinařský pobyt dostane to správné kouzlo. Jídlo je složené jak z masových pokrmů, českých či francouzských chodů, ale také sladkých zakončení. 

Abyste si pořádně odpočinuli a váš pobyt se stal o něco více výjimečným, je doplněn skvělými relaxačními aktivitami. Jednou z nich může být návštěva do zrekonstruovaného wellness centra, v němž si jistě s velkou chutí vyzkoušíte všechny dostupné varianty. K dispozici například je klasická vířivá vana, bazén s protiproudem a masážními tryskami, ledový bazének a finská či parní sauna. Ve znamení příplatkového balení se pak nesou uvolňovací masáže, romantické koupele (čokoládová, mandlová nebo s růžemi), solárium a omlazující procedury. 

Kdybyste se chtěli nechat zlákat tím, co vám nabídne blízké okolí, můžete se v rámci rodinné dovolené vydat do moderního aquaparku Moravia, což ocení zejména děti. Příjemným zážitkem se může stát i procházka ulicemi Mikulova nebo prohlídka zámku Veltice. Při hledání nějakých specifických zážitků se klidně nebojte obrátit na recepci a vaše tužby nezůstanou bez vyslyšení. 

Speciály

Rezorty