V restauraci Taverna U Pece si vychutnáte spoustu nových gastronomických zážitků

Přijďte si vychutnat delikatesy pravého italského ráje s krycím názvem „Taverna U Pece“, která se nese na nádechu příjemného stylu Toskánských hospůdek. K dispozici vám bude jak špičková gastronomie, tak i útulné ubytování.

Taverna U Pece se nachází ve velmi vyhledávané turistické lokalitě ve Střední Moravě a pro své hosty má přichystáno 13 dostupných pokojů o celkové kapacitě 29 lůžek.

V každém pokoji jsou pro vás připraveny velice kvalitní matrace, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC, televize a samozřejmě také bezdrátové internetové připojení.

Nedílnou součástí téměř všech ubytovacích variant je také kuchyňka s lednicí, a to pro případy, že byste se rozhodli se pohostit sami.

V opačném případě se vždy můžete spolehnout na bohaté služby místní vyhlášené restaurace, jejíž prostory se dají využít také k pořádání různých firemních nebo rodinných večírků.

Ve všední dny od 11 do 13 hodin je vždy nabízeno polední menu, a to včetně pizzy, kterou vám kuchaři ukuchtí přímo před vašima očima. Neméně lákavý je rovněž sladký pokrm přinesený z kuchyně.

K přípravě pizzy, která se následně vloží do kamenné pece, jsou využívány výhradně originální italské suroviny, tudíž se zde budete cítit jako na pravé dovolené.  

Speciály

Rezorty