V Hotelu Ontario garni si užijete kouzelný výhled na celé Karlovy Vary

Té pravé krásy Karlových Varů není nikdy dost, o to víc si ji však vychutnáte, pokud zamíříte na místo, kde se o vás perfektně postarají.

Jedním z takových míst je Hotel Ontario garni, jenž pochází již z roku 1985, avšak za léta si prošel četnými rekonstrukcemi, které budově dodaly ten správný moderní nádech.

Hosté se zde mohou ubytovat v jednom z třinácti komfortně zařízených pokojů, které díky svému umístění nabídnou i skvělý výhled prakticky na celé město.

K ubytování lze využít jak pokojů, tak i apartmánů. Součástí obojího je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefon, satelitní televize, a dokonce i lednička.

Snídaně si vychutnáte každé ráno v hotelové kavárně, kde se podávají od 7.30 do 10.00 hodin. Pro lahodná obědová či večerní menu můžete využít mnoha z přilehlých restaurací. Dělí vás od nich opravdu jen pár kroků.

Hotel Ontario garni se nachází nad Mlýnskou kolonádou na Zámeckém vrchu. Autobusová zastávka se od vás nachází jen přibližně 600 metrů, kdežto vlakové nádraží je vzdáleno 2,5 kilometru.

Místní krajina je přímo jako stvořena jak k bohatým procházkám, tak i ke kouzelným výletům na kole. K tomu poslouží celá řada dobře přístupných cyklotras.

Pokud byste potřebovali s něčím poradit nebo cokoliv zařídit, neváhejte se obrátit na recepci, která je vám k dispozici 24 hodin denně.

Speciály

Rezorty