V Hotelu Hanácký Dvůr zažijete ty pravé krásy moravské atmosféry

Nikdy nevíte, kam vás nohy zanesou, ovšem téměř pokaždé doufáme, že ať už to bude kamkoliv, zažijeme tam to pravé dobrodružství. Pro ty z vás, co jste ještě krásu moravské atmosféry neochutnali, nastává možná ta nejlepší příležitost, jak to napravit.

Vaše pouť za poznáním začne v líbezné moravské vesničce v Olomouci - Chválkovicích, kde se na vás již teď těší příjemný personál, který vám otevře brány k nejenom novým gastronomickým zážitkům.

Hotel Hanácký Dvůr vznikl po rekonstrukci pravého původního selského statku z roku 1854 a my můžeme potvrdit, že značnou část svého historického půvabu si zachoval dodnes.

Nám je tedy k dispozici až 22 pokojů (přízemní pokoje jsou bezbariérové), přičemž v každém z nich na nás čekají podstatné doplňky dnešní pokročilé doby, jejichž součástí je i bezdrátové internetové připojení po celém areálu.

Parkování je pro vás připraveno přímo na hotelovém parkovišti, od něhož je jen kousek jedna z hlavních cyklostezek, která je výchozím bodem k našemu dobrodružství a která nám tak dovolí poznávat krásy okolní krajiny.

Přímo v hotelu dále nemůžeme opomenout ani stylovou restauraci, v níž se budeme každý den lahodně občerstvovat. V rámci pobytového balíčku si můžeme zvolit, zdali dáme přednost celodenním pochoutkám, nebo se spokojíme „pouze“ se snídaní a večeří, protože přes oběd budeme někde na cestách.

V případě potřeby je tu pro nás i recepce, u níž vždy od časných ranních hodin až do 22. hodiny večerní najdeme nějakou ochotnou osobu.

Z ostatních míst na prozkoumání můžeme uvést Katedrálu sv. Václava v Olomouci, Přemyslovský palác, Arcibiskupský palác, kostel sv. Gorazda či Klášterní Hradisko.

Speciály

Rezorty