Užijte si romantický pobyt v klidné části Štramberku

Zdali toužíte po klidném a ničím nerušeném odpočinku v krajině, která je známa svou kouzelnou historií, pak je Štramberk v oblasti Moravskoslezských Beskyd tou pravou volbou. Ochutnejte taje tohoto romantického místa a užijte si chvíle plné odpočinku, při nichž okusíte například i královský pobyt v apartmánu s vlastní vířivou vanou. 

Hotel Gong, kde budete ubytováni, se nachází v klidné části města Štramberk a svým zákazníkům nabízí celoroční ubytování, které naplní tužby i těch náročnějších jedinců. Ať už se rozhodnete na svou dovolenou vzít kohokoliv, vždy se můžete těšit na naprostý komfort a soukromí. 

Ubytování je pro vás připraveno buďto v jednom z jednadvaceti dvoulůžkových pokojů (typu Lowcost, Economy a Business), nebo ve dvou přepychových apartmánech (prezidentský a wellness). V každém pokoji najdete LCD televizi s bohatým výběrem jak českých, tak i zahraničních přenosů, lednici a trezor. V pokojích typu Business a apartmánech vám bude navíc dělat společnost i minibar a zvláštně vyhrazený prostor pro pevné připojení k internetu. Samozřejmostí je bezdrátové připojení na místní Wi-Fi po celém areálu hotelu a vlastní koupelna s vanou či sprchovým koutem. 

Skvělé gastronomické zážitky na vás budou čekat ve stylové hotelové restauraci nebo restauraci Valašská jizba. Zatímco snídaně se podávají klasickou formou švédských stolů, tak k obědu či večeři vám personál kuchyně připraví nějakou místní specialitku. K dispozici je rovněž aktualizovaný jídelní lístek klasických pokrmů české i mezinárodní kuchyně, takže ve výsledku si nakonec vybere každý to, na co právě bude mít chuť. 

Hotel Gong je znám svou skvělou výchozí polohou, která vám umožní bohaté výlety po okolí. Autobusová zastávka je vzdálena pouze 20 metrů od místa pobytu, vlakové nádraží máte o 2 kilometry dále a Letiště Leoše Janáčka v Mošnově je vzdáleno 12,5 km. 

Vaše pouť po památkách může začít například v muzeu štramberského rodáka Zdeňka Buriana, odtud může pokračovat na velmi dobře známý hrad Štramberk, jehož součástí je i Trúba, což je 40 metrů vysoká věž, z níž budete mít nádherný výhled do okolí. Chybu neuděláte ani v případě, pokud se vydáte do jeskyně Šipka, v níž byly údajně nalezeny čelisti ještě neandrtálského dítěte, a v blízkém dosahu najdete i zříceniny hradů Starý Jičín a Hukvaldy. 

Všichni, co rádi cestují, si mohou vyšlápnout na vrchol hory Radhošť (1 129 m n. m.) a odtud se vydat na jedno z nejnavštěvovanějších míst celých Beskyd Pustevny. Komu by se zalíbil výhled na zdejší panorama, může se nechat inspirovat rozhlednou v Bílově (62,5 metru vysoká věž) či rozhlednou Bílá hora (43 metrů). 

Speciály

Rezorty