Užijte si jaro na Vysočině: Resort Johanka, místo inspirované přírodou

Předpověď slibuje oteplení a s tím přichází i první jarní aktivity. Pokud ještě nemáte plány na dovolenou, nabízí se tu skvělá příležitost. Resort Johanka se nachází na rozhraní Jihočeského kraje a Vysočiny v okolí Kamenice nad Lipou a nabízí špičkové ubytování, neomezené wellness, čerstvý vzduch, přátelský kolektiv a především příjemnou atmosféru.

Tento malebný hotýlek se skládá z 10 pokojů s celkovou kapacitou 25 lůžek. Je vhodný jak pro páry samotné, tak pro páry s dětmi. Každý pokoj je plně vybaven dvoulůžkovou postelí, LCD televizí, rychlovarou sadou s nabídkou čajů nebo kávy, minibarem, telefonem a trezorem pro vaše cennosti. K dispozici je i vlastní koupelna, jež je vybavena vanou nebo sprchovým koutem. Každý host má navíc k dispozici i bezplatné připojení na místní wifi, na kterou se lze připojit po celém areálu resortu. Odpočinek naleznete i v místní restauraci s krásnou zahradou, která nabízí pohled na přilehlý les s rybníčkem. Ti nejmenší hosté zase naopak uvítají dětský koutek, kde se vaše dětičky skvěle zabaví. 

Neomezeně je vám k dispozici samostatný objekt wellness zahrnující tři druhy saun, vířivku, fitness centrum či soukromý whirlpool. Za menší příplatek jsou v nabídce i masáže, prostě vše potřebné pro správný odpočinek. 

Vydejte se za krásami Vysočiny
Okolí hotelu přímo láká k parádním výletům a je jenom na vás, zda se rozhodnete je prozkoumat na kole, nebo pěšky. Kdo si kola nebral s sebou nebo se rozhodne, že dostal spontánně chuť na projížďku, může si je areálu vypůjčit, a to za velmi přijatelnou cenu.

Když se však podíváme na turistická lákadla, můžeme si vychutnat už 4 km od místa resortu návštěvu uměleckoprůmyslového muzea sídlícího v zámku Kamenice nad Lipou. Ve vzdálenosti asi 20 km se nachází vodní zámek Červená Lhota, o jehož popularitě svědčí jeho vysoká návštěvnost. Jedinečnou zábavu přinese i Pohádková říše Fábula, která je ideálním místem pro rodinný výlet. K dispozici vám je celá pohádková říše plná pohádkových bytostí obohacená o báječnou atmosféru. Kdo se rád bojí, určitě rád vyzkouší pelhřimovské Muzeum strašidel, kde se za doprovodu strašidelných zvuků setkáte i s replikami nadpřirozených bytostí, které se údajně v okolí Pelhřimova skutečně vyskytovaly. A kdo by se rád v okolí Pelhřimova zdržel, může navštívit pětipatrové Muzeum rekordů a kuriozit.


FOTO: ​www.cervena-lhota.cz

Další tipy na výlety naleznete již na oficiálních stránkách čtyřhvězdičkového Resortu Johanka, kde se mimo jiné dovíte i další potřebné informace k pobytu a wellness rekreace. 

Úvodní foto článku: resort-johanka

Speciály

Rezorty