Útulná atmosféra v penzionu Bodlák na Vysočině

Pohodová dovolená se dá prožít mnoha způsoby a jedním z nich je i návštěva rodinného penzionu poblíž Žďáru nad Sázavou, kam když zavítáte, necháte se uchvátit příjemnou atmosférou, útulným ubytováním a luxusním wellness. 

Penzion Bodlák se nachází v regionu Českomoravské Vysočiny, v obci Škrdlovice, nedaleko města Žďár nad Sázavou. Abyste se sem dostali, stačí nasednout na vlak nebo autobus a pro klienty bez možnosti vlastní dopravy lze domluvit i osobní spoj, který vás sem po domluvě s penzionem přepraví zdarma. Stejným způsobem se dá zajistit přeprava k vlakovému nádraží nebo vašemu autobusovému spojení. Vydáte-li se na cestu autem, s klidným svědomím jej můžete nechat na hlídaném parkovišti před objektem. Důležité je, aby se zákazník cítil pohodlně, což mu bude zajištěno ve všech možných ohledech. Celé místo je včetně wellness pěkně zařízené, útulné a slouží jako skvělý výchozí bod pro prozkoumávání Vysočiny. A ta se nejlépe prozkoumává ve dvou nebo rovnou s celou rodinou. 

Ubytování s příjemnou domácí atmosférou vám zajistí podkrovní dvou nebo třílůžkový pokoj s vlastní koupelnou a samozřejmě také možností přistýlky. Na každém pokoji naleznete plazmovou TV, Wi-Fi v celém areálu zdarma, pohodlný nábytek, vlastní vyhřívání, avšak z různých důvodů nejsou tyto prostory vhodné pro přivítání i osobních zvířecích mazlíčků. Nicméně to by vás v rámci například víkendového pobytu nemělo omezit v tom, abyste si svůj pobyt zde dokonale užili. 

Každé ráno se posilníte bohatou snídaní podávanou klasickou formou švédských stolů, pitný režim můžete celý den doplňovat dle libosti (tzv. all inclusive) z nabídky točeného piva, ale i řady nealkoholických nápojů (malinovka, kofola, kávy a čaje), přes oběd si zahřejete žaludky nějakým pokrmem z polévkového bufetu a večeři si opět užijete servírovanou. 

Chystáte-li se poznávat přírodu, můžete k tomu využít jedné z mnoha turisticky vyznačených stezek, které jsou vhodné jak pro zimní procházky, tak i výlety na kole. Pokud tuto oblast navštívíte poprvé, určitě uvítáte možnost využít jedné ze čtyř naučných tras, při nichž se vydáte po krásách Českomoravské vrchoviny či  mezi městy Žďár nad Sázavou, Nové Město na Moravě a  Bystřice nad Pernštejnem. Kdybyste hledali něco více specifického, s radostí vám poradí na recepci. My vám můžeme na základě oblíbených destinací návštěníků poradit zámek Žďár nad Sázavou (původně založený jako klášter), prohlídku Žďárských vrchů, poutní kostel Svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře či muzeum v přírodě Veselý Kopec. 

Po náročném výletu je třeba si pořádně odpočinout a k tomu vám poslouží místní skromné, avšak nadmíru půvabné, wellness centrum, kam můžete zavítat v kterýkoliv čas od rána do večera. K dispozici vám bude nerezový s průměrnou teplotou vody 32°C vyhřívaný bazén a také vířivka. A kdo by chtěl zkusit něco víc, může si dopřát jednu ze specificky orientovaných masáží nebo se objednat na pedikůru, maníkůru nebo prodlužování vlasů. 

Speciály

Rezorty