Udělejte sobě nebo svým blízkým radost. Dovolená v jihočeském kraji potěší každého

Vánoce jsou sice daleko, ale dárky můžeme rozdávat i dnes. Dovolená pro dva v jihočeském kraji je tím pravým nadělením, které může člověk dostat. Ať už chcete udělat radost milované osobě, nebo jen sami sobě, využijte pohostinnosti v pravém penzionu a podívejte se třeba i na velbloudí farmu.

Nedaleko města Tábor se v příjemném a čistém prostředí nachází domeček, který se může stát na pár dní i vaším domovem. Penzion Pacovka leží v těsné blízkosti Chýnovských jeskyní a jako jeden z mála svého druhu se i po rozsáhlé rekonstrukci snaží udržet nádech původního Schwarzenbergského hostince. I přes svůj originální, historický a přitom výjimečný vzhled vás čeká ubytování ve stylově zařízených apartmánech, jejichž součástí je i vlastní koupelna či kuchyňka. 

A proč se tato destinace stala tak oblíbenou? Jednoduše proto, že kromě naprostého rajského klidu vám k životu nic nechybí. Velké a pohodlné pokoje dají odpočinout vašemu utahanému tělu, milá a ochotná majitelka vám vyjde se vším vstříc a výborné jídlo, které ocení jakýkoliv gurmán. Pokud ani toto nezní lákavě, což takhle vzít na dovolenou i děti a dopřát si společné rodinné chvilky plné různých sportovních aktivit. Podél hostince vede cyklistická stezka, kola jsou k zapůjčení a stačí už jen vyrazit. Nejlepší zastávka může být rovnou v Muzeu lega v Táboře. Jak už název napoví, všechny výtvory jsou sestavěny právě z kostiček lega a celé místo pokrývá více než sto exponátů. K vidění jsou ty nejoriginálnější stavby, jako je například Eiffelova věž, jejíž krása ohromí oko nejen malého diváka. 

Ze všeho nejzajímavější, a co by asi každému návštěvníkovi nemělo ujít, je Velbloudí farma vzdálená asi 5 kilometrů od místa pobytu. Tento velbloudí ráj vam nabídne téměř vše, co si pod daným pojmem můžete představit. Máte-li zájem prožít exotickou dovolenou v jižních Čechách a necestovat přitom někam daleko, abyste se mohli seznámit s tímto hrbatým kamarádem, pak je toto místo přímo pro vás. O velbloudech se nejen dovíte všechno potřebné, navíc se na nich můžete i projet. A co víc, možná vás bude lákat využít skvělého momentu překvapení a vypůjčit si jednoho hrbáče při pořádání venkovní akce. To vše a mnohem více lze provést nebo zařídit v tomto velbloudím ráji. 

Pokud vás jízda na velbloudu omrzí, můžete vyzkoušet třeba jízdu na koni v Táboře. Vyjížďky se dají rezervovat a projedete se jak vy, tak i celá rodina. Pokud ovšem budete mít ježdění dost, na recepci v penzionu vám ochotně pomohou zajistit i jiné aktivity. K dispozici je například tenisový kurt či bowlingová dráha v Chýnově. A pokud si po dni plném vzrušení budete chtít odpočinout, vše vyřeší masáž, kterou si lze objednat až na pokoj. 

V pokojích jsou pro vás mimo jiné připraveny i moderní technologie. Můžete zdarma využívat televize s možností naladění satelitního vysílání či bezdrátového Wi-Fi připojení. Vaše děti pak jistě ocení dětský koutek, který je také součástí penzionu, v němž si mohou zahrát stolní tenis, kuželky, badminton nebo se jen tak projet na skluzavce. 

Věříme, že podobná nabídka nespadne jen tak z nebe. Nebojte se udělat radost sami sobě nebo svým blízkým a nezapomeňte ani na své domácí mazlíčky. I pro ně se tu najde místo a společně s vámi si užijí chvilky pohody. 

Penzion Pacovka

 

Speciály

Rezorty