Tématická dovolená v krásné jihočeské krajině

Útulný pobyt v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Hluboká nad Vltavou navazuje na dlouholetou tradici, která je spojena s tímto místem, a svým zákazníkům poskytuje to nejlepší ubytování, při němž mohou zažít hned několik druhů vytoužené zábavy. 

Parkhotel **** Hluboká nad Vltavou se nachází v malebné krajině Českých Budějovic, kde je obklopen krásnými přírodními útvary a také jedním z nejnavštěvovanějších evropských zámků Hluboká. S ubytováním hned vedle parku a v oblasti s příjemně čerstvým vzduchem se budete cítit skvěle jak vy, tak i vaši blízké. Tato destinace nabízí přirodní, kulturní i sportovní aktivity všeho druhu, včetně půvabného relaxačního centra, kam můžete kdykoliv vyrazit. 

V hotelu naleznete 62 moderně zařízených pokojů, jejichž kapacita sahá až k 150 lůžkům. Ty jsou rozděleny do místností o dvou až čtyř lůžkách obohacených o dva komfortní apartmány. Když se podíváme na vybavení, nechybí nic, čím by dnešní moderní domácnost neměla disponovat. Hlavní součastí je televize se satelitním příjmem, příjemné je i rádio k poslechu muziky, osobní trezor pojme veškeré cennosti, minibar s dobrým vínem vás naladí na večer a centrální ovládání světel navodí tu správnou atmosféru. Součástí každého pokoje je také koupelna s vanou nebo alespoň sprchovým koutem, sociálním zařízením a dalšími doplňky. Využívat například můžete hotelovou kosmetiku, vysoušeč vlasů, telefon či bezdrátové internetové připojení. 

Součástí ubytování je univerzální relaxační program, za jehož doprovodu se vám otevírají brány do říše odpočinku. Specificky zaměřené masáže upnou zrak na vaše bolavá místa, vyzkoušíte nové druhy exotických procedur nebo si prostě jenom skočíte do sauny, páry či vířivky. V relaxačním centru chybět nemůže ani beauty centrum a pro lidi, co mají rádi aktivní odpočinek, i fitness centrum. 

Otázku stravování za vás vyřešení stylově zařízená restaurace Lovecká chata, jejíž bohatý výběr nabízí ty nejchutnější české pokrmy a také, jak už název napovídá, i masové specialitky upínající se jak na klasickou zvěř, tak i na ryby. Nesmíme opomenout ani restauraci Park s výhledem na Munický rybník, kde jsou podávány kromě denních menu rovněž snídaně formou bufetu.

 

Kdo by se nudil, může si zaskočit podívat se do Zoologické zahrady Hluboká, jež díky kouzelnému areálu a výběru zvířat dostala titul nejlepší ZOO v Jihočeském kraji. Milovníci památek jistě rádi zavítají do stejnojmenného zámku, který jsme si představili v samotném úvodu tohoto článku a pro příznivce netradičního odpočinku tu je golfový areál Hluboká nad Vltavou. 

Speciály

Rezorty