Svůdná příroda Moravskoslezského kraje láká k odpočinku, ale také i k prozkoumání

Příroda jako z pohádky a spousta krásných rodinných zážitků na dosah ruky. Ač se to zdá možná k neuvěření, po příjezdu do resortu ležícího v kouzelném údolí Beskyd u obce Bílá jistě pochopíte. Dáte přednost jarnímu wellness pobytu, romantickému večeru, pobytu pro seniory nebo něčemu úplně jinému? 

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v malebné vsi Bílá a bezpochyby patří k jedněm z nejlepších míst, pokud máte v plánu strávit dovolenou v Beskydech. Hlavní předností pobytu zde je čerstvé ovzduší, klidné prostředí obohacené o veškeré vymoženosti moderní doby a také božské wellness. 

Začneme-li klasicky ubytováním, připraveny pro vás jsou dvou, tří až čtyřlůžkové pokoje, prostorné apartmány nebo samostatné chatky. Záleží tedy čistě na vás, koho s sebou vezmete a jaké možnosti dáte přednost. Součástí vybavení každého pokoje je vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, televize, minibar, vysoušeč vlasů, župany a další doplňky rozvíjející vaše chvilky pohody. Klasické pokoje se dělí do typů Komfort a Deluxe, přičemž u druhého jmenovaného se navíc můžete těšit i na vířivou vanu.

Váš kouzelný pobyt zde bude nadále doprovázen speciálními gastronomickými zážitky, o něž se postará místní personál kuchyně. Hoteloví hosté se mohou každé ráno těšit z darů, jež jim přináší široký výběr těch nejčerstvějších potravin podávaných formou švédských stolků, a večer naopak na místní specialitky, které si vyberete ze tří chodů.  

Po chutné večeři neváhejte navštívit také nový music bar nesoucí název „Na konci světa“, jehož nedílnou součástí je i půvabný vinný sklípek. Kromě toho se zde můžete těšit na celou škálu alkoholických i nealkoholických nápojů. 

S blížícím se slunečným počasí určitě uvítáte možnost zavítat do venkovního bazénu, v němž si přijdou na své jak ti nejmenší, tak i ti nejstarší. V noci je bazén navíc podsvícen a případně i vyhříván, takže v něm najdou zalíbení rovněž zamilované páry. 

Vedle lahodného koupání nemůžeme opomenout ani bohaté wellness centrum. V něm se setkáme s finskou saunou, infrasaunou, tepidáriem s vyhřívanou lavicí, parní lázní, odpočívárnou s výhledem na les a celou řadou exotických masáží. 

Z výletů po blízkém okolí se neváhejte podívat na vůbec nejnavštěvovanější místo celých Beskyd Pustevny (dřevěné stavby z 19. stol.) a společně s nimi vystoupejte i na vrchol hory Radhošť (1 129 m n. m.). Kromě toho vás jistě potěší poučná návštěva Valašského muzea v přírodě nebo prohlídka místní kouzelné krajiny z jedné z přilehlých rozhleden (Miloňová, Jurkovičova, Čarták). Pro chvilky rodinné zábavy tu pro vás je připraven aquapark Frenštát pod Radhoštěm či aquapark Olešná. 

Speciály

Rezorty