Spa Hotel MILLENIUM Karlovy Vary - dopřejte tělu tu správnou relaxaci, jež si zaslouží

Karlovy Vary, oblíbené lázeňské město a úžasné kolonády. To jsou dvě neodmyslitelné věci, které si představíme, pokud se chystáme na výlet právě do této destinace. A vy máte nyní možnost užít si jedno i druhé při pobytu v hotelu Millenium, kde je pro vás až do konce února připravena celá řada relaxačních balíčků pro dvě osoby. 

****Spa Hotel MILLENIUM Karlovy Vary se nachází necelé 4 kilometry od Mlýnské kolonády (největší ze čtyř kolonád v Karlových Varech) a turisty ze všech koutů země je nejvíce vyhledáváný už jen pro své blahodárné léčivé účinky v místních lázních. Samotný hotel pak představuje kombinaci jak moderního, tak historického architektonického stylu, přičemž je obohacen o moderní nábytek a spoustu úchvatných nevšedních zážitků. 

Zůstaneme-li na malý moment v nabídce ubytování, je pro vás připraveno až 51 útulných pokojů Standard Komfort (včetně apartmánů DeLuxe), kterým nechybí to nejnovější vybavení, kde se využívalo přírodního materiálu převážně z masivního dřeva. Jeho součástí je vlastní koupelna s toaletou, toaletními potřebami, fénem a osuškami, v obývacím pokoji pak televize s plochou obrazovkou, telefon a vhodné posezení určené k relaxaci. Po celém areálu nechybí ani bezplatné bezdrátové internetové připojení. 

O vaše chuťové buňky se postará místní restaurace s mnoha opravdu lahodnými specialitkami. Všechny balíčky zahrnují alespoň polopenzi, což znamená, že si nemusíte dělat starost nad tím, co si dáte ke snídani nebo večeři. Snídaně se podává klasickou bufetovou formou, večeři naopak zpestří zmrzlinový pult. 

A kdo by měl náladu užít si dovolenou se vším všudy, může sáhnout po VIP balíčku, který navíc zahrnuje jak obědy, tak i po večeři neomezené množství piva nebo vína. 

Stylově zařízený sál s restaurací a barem se potom dá mimo jiné využít i pro různé rodinné oslavy nebo firemní akce s plnou podporou personálu hotelu. Takže pokud váháte, kde si udělat firemní večírek a pak si užít trochu odpočinku, tady se na vás budou vždy těšit. 

Samotnou dominantou celého areálu je luxusní wellness centrum, kde s trochou nadsázky můžeme říct, že poznáte věci, o nichž jste doposud neměli ani tušení. Náramně bohatá nabídka léčebných procedur se skládá ze saunového či vodního světa, solných jeskyní, pivních koupelí, masážních salonků s několika druhy masážních procedur, rašelinových zábalů, parafínových zábalů, ale i kosmetických balíčků. 

Také okolí láká k několika poznávacím aktivitám a kromě návštěvy proslulých kolonád (obzvláště poutavý pak je karlovarský minerální pramen na Vřídelní kolonádě) se můžete vydat například na hrad Loket, kde je nonstop k vidění expozice legendárních zbraní, na rozhlednu Aberg nebo si zahrát golf v City Golf a Racing Clubu, jež je situován uprostřed města. 

Speciály

Rezorty