Slovensko a pohoda na ranči. Kvalitní dovolená na originálním místě

Jste-li toho názoru, že rodinnou dovolenou je třeba si užít a o zábavu musí být postaráno, pak se možná rádi vydáte vstříc novým zážitkům. Vodní hrátky, příjemné wellness, dětský koutek a skvělý výchozí bod pro návštěvu několika kulturních památek, které čekají na vaši návštěvu, to vše na vás čeká v Ranči u Edyho.

Rodinný hotel Ranč u Edyho se nachází na okraji města Námestovo, jen 100 metrů od severozápadního břehu vodní nádrže Oravská přehrada. Při cestě sem z České republiky byste neměli moc bloudit, neboť dopravní spojení fungují všemi směry a na konci cesty vás čeká příjemná odměna v podobě krásného prostředí, načerpání nových sil a vychutnávání si kovbojské atmosféry plnými doušky. V areálu objektu se nachází rustikální restaurace s terasou, venkovní plavecký bazén, dětské hřiště, tenisové kurty, koňský ranč (hosté mají možnost projet se na koni nebo rovnou v kočáře) a vlastní přístav. Kdo sem zavítá přes víkend, užije si živou muziku s bohatými slovenskými pokrmy a řadou alkoholických i nealkoholických nápojů. Domácí mazlíčci jsou vítáni. 

Ubytovat se můžete v hotelové části, která nabízí dvou až třílůžkové pokoje, které jsou sice jednoduše, avšak velice útulně zařízené. Samozřejmostí je koupelna s vlastním sprchovým koutem nebo vanou a toaletou, základní vybavení v podobě televize se satelitním příjmem, ledničkou nejen pro úschovu hotelových pokrmu pro pozdější konzumaci a bezplatného Wi-Fi připojení. K dispozici je i kuchyňka pro přípravu vašich jídel, salonek, jež ukrývá chutné drinky k dlouhým večerům a telefon pro případ nouze. 

Areál disponuje také čtyřmi chatami, ve kterých je rovněž možné se ubytovat. Jejich kapacita pojme až deset osob a v rámci vybavení se nemusíte vůbec ničeho obávat, jelikož disponují jen tím nejlepším nábytkem. 

Chutné slovenské pokrmy a domácí specialitky na vás čekají v místní restauraci, kde v rámci balíčku můžete mít jak snídaně (klasickou formou švédských stolů), tak i dvouchodové večeře (na výběr ze tří jídel). Kdo by dal přednost relaxaci v areálu hotelu i přes čas oběda, může si skočit na výtečné polední menu, jež je připraveno z široké nabídky těch populárních jídel, včetně několika druhů pizzy, masových pokrmů a světových specialit. Studené lahodné nápoje si dáte na baru a kávičku si vychutnáte buďto také zde, nebo pak v klidu na pokoji. 

Výlety po okolí nabídnou hned několik možnosti pro pěší i cyklistickou turistiku, avšak pokud si dovolenou zde chcete opravdu užít, neměly by vám ujít prohlídky místních skvostů. Jedním z nich například je Oravský hrad, jež nosí vizitku jednoho z nejkrásnějších hradů na Slovensku, druhým z nich je Oravská přehrada a třetím je dřevěný kostel Tvrdošín (přezdívaný také jako kostel Všech svatých). Pro odpočinek naopak využijte jedné z dostupných variant k tomu určených. Ta první se nachází přímo v areálu hotelu a je jím finská sauna či dřevěná venkovní káď, druhá leží o 22 km dále a jedná se o aquapark Oravice. 

Speciály

Rezorty