Skvělý pobyt pro dva s luxusním ubytováním v pohádkovém světě

Možná vás to až překvapí, jak budovy ve svém netypickém tvaru dokáží být tak útulné. O co víc, tak přímo pohádkový relax na vás čeká v ekologicky nejčistší oblasti České republiky, a to v samotném srdci Českomoravské vrchoviny.

Hotel Podlesí se stane vaším domovem při pobytu v této romantické krajině s řadou překvapení. Nachází se 2 km od obce Sněžné u Nového Města na Moravě a kromě skvělého ubytování, které se vám bude zdát opravdu jako z pohádky, na vás čeká i nespočet zajímavých výletů, jež svou zajímavou trasou a půvabem hezky splynou s okolním prostředím.

Dovolená zapůsobí zejména pro mladé páry, neztratí se tu ovšem ani děti. Hotel nabízí zázemí ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky a dále bude už na vás, jaký typ balíčku si zvolíte. K dispozici jsou varianty Komfort a Lux, přičemž první jmenovaná vám zajistí veškeré potřebné vlastní sociální zařízení a sprchový kout. Nepřijdete ani o televizi s plochou obrazovkou nebo minibar s lahodnými drinky. Oproti tomu balíček Lux už je luxus sám o sobě. Příznivci špičkového bydlení by se neměli nad ničím rozmýšlet a sáhnout po něm, neboť zde na vás čeká veškerý nejmodernější a nejluxusnější nábytek, koberce, mramorová koupelna, fén, župany, veliká LCD televize, chladnička, minibar a kávovar. Jako bonus se můžete těšit na malou terasu nebo stylovou zahrádku. V tomto prostředí vám opravdu nic chybět nebude.

Pohádkové prostředí obsahuje také pohádkový program, kterého se mohou zúčastnit jak děti, tak i rodiče, a to v předem vybraných termínech. Kdo by se rozhodl ze dne na den odpoutat a stavit se mimo program, ani ten zoufat nemusí. Prostě si na recepci koupí vstupenku a vydá se do kouzelného světa. Pro ostatní je cena zahrnuta v balíčku. 

Vzhledem k možnostem a parádním výletům, co víc by si člověk mohl přát? Co třeba příjemný odpočinek v místním wellness centru, kde na vás čeká krytý hotelový bazén (druhý s výhledem na krajinu je venku), fitko nebo půlhodinový pobyt ve venkovní vířivce, která je rovněž zahrnuta v ceně. Neomezeně vám je k dispozici seznam společenských her, zapůjčení míčů k osobním účelům (fotbal či vodní radovánky), stolní tenis a badminton. Za menší příplatek pak chybět nebudou ani všemi oblíbené thajské masáže, solárium, kulečník nebo bowlingová dráha. 

Výletníci by si poté neměli nechat ujít návštěvu zábavného centra zvaného „Peklo Čertovina“, které by rozhodně nemělo chybět na vaší pouti po říši fantazie. Je vzdálené pouhých 20 kilometrů od místa hotelu a čeká na vás až pět pater téměř čtyřkilometrového bludiště plného zábavy a dobrot pro všechny věkové kategorie.

Mezi další výletní destinace určitě stojí za to navštívit například zámek Žďár nad Sázavou, kde si můžete prohlédnout Muzeum nové generace, nebo se vydat na nejoblíbenější skály Žďárských vrchů - Malínské skály. Ty vás uchvátí svými tvary, nabídnou parádní pohled na krajinu a na své si přijdou i horolezci. 

Speciály

Rezorty