Skvělé wellness a spousta neškodné silvestrovské zábavy v Hotelu Malvázia

Užít si dovolenou chce každý z nás, ale užít si ji v opravdovém stylu a přitom se nechat příjemně hýčkat je něco mimořádného. O to více mohou být vámi prožité svátky výjimečné, pokud je strávite ve skvělém rekreačním středisku na Slovensku, kde na vás čeká bohatý slavnostní program včetně neomezeného wellness. 

Hotel Malvázia je relaxačně-zážitkový komplex, kam se nebojí alespoň na kratičký okamžik od všedních starostí utéct lidé ze všech částí Střední Evropy. Nalézt jej můžete na úpatí Malých Karpat mezi obcemi Prievaly a Cerová, kde je obklopen překrásnou přírodou, jíž vévodí malebné louky, borovicové lesy a rašelininová jezírka. Pokud vás ještě ani toto neoslovilo, pojďme se společně na sváteční program, jenž zahrnuje také možnost ubytování, které nám slavný hotel nabízí. 

Komfortní dovolená rovněž představuje komfortní bydlení, a to vám bude také umožněno. Spánek vás čeká na příjemně měkkých matracích pokrytých antialergickým povlečením. Každý z pokojů je útulný, prostorný a zároveň nabídne veškeré potřebné doplňky ke každodennímu používání. Neobejdete se ani bez bezdrátového připojení k internetu, poměrně velké televize s plochou obrazovkou, telefonu, trezoru a minibaru. Ubytování je plně zařízeno jak pro spontánní víkendové pobyty, tak pro rodinné aktivity či chvilky klidu. Vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem je samozřejmostí. 

Silvestrovský program nabídne bohaté slavnostní menu, které bude doprovázet celovečerní bufet a samozřejmě také novoroční přípitek. Řada dalších aktivit včetně ohňostroje, taneční muziky oživené několika soutěžemi a losováním z tomboly zajistí, že tu správnou zábavu tu najde každý od těch nejmenších, až po ty nejstarší.

Večer tu na vás čeká vinný sklípek s kouzelnou atmosférou, ještě předtím vás jistě zajímá, jaká je otázka stravování. To pro vás zajistí ti nejzkušenější kuchaři ve svém oboru, a protože do hotelu sem tam zavítají i hosté z různých krajin, nemůžeme se divit, že i kuchyně je zaměřena na veškeré středoevropské specialitky. Pomineme-li ovšem fantazii mezinárodní kuchyně, ani tradiční domácí pokrmy tu chybět nebudou. O tom, jakému typu jídel dáte přednost, se rozhnete sami, až sem dorazíte. 

Své vlastní téma by si zasloužilo i blahodárné wellness centrum, kam můžete mít v rámci balíčku neomezený vstup a k tomu všemu úplně zdarma. Komfortní prostředí vás jistě zaujme svou čistotou, krásou a přepychovým vybavením. Pokud chcete prozradit, na co byste se mohli předem těšit, můžeme uvést například parní a finskou saunu, Kneippovy procedury, ledové vědro a útulnou vířivku. Chybět nebude ani uvolňovací masáže, které si užijete jak vy, tak váš partner/ka v rámci rodinného pobytu. 

Volný čas lze trávit několika způsoby a tím dalším v pořadí jsou různé zábavné atrakce umístěné přímo v areálu hotelu. Hlavním překvapením je menší kinosál, kde se promítají jak filmy, tak i pohádky, ovšem ani dětský koutek se spoustou hraček nezůstane za očekáváním. K dispozici je i řada her a hřišť, které můžete využít k dalším pohybovým činnostem. Zahrajte si třeba tenis, badminton, petang, šipky, kroket nebo stolní tenis. A kdybyste hledali nějaký zážitky z venku, recepce je pro vás kdykoliv připravena. 

Speciály

Rezorty