Skvělé pohodlí v klidném centru Prahy vám zajistí Anděl Apartmány

Co víc si člověk může přát než ubytování jako v pohádce. Navštívíte-li Prahu, která se hotely jenom hemží, můžete upřednostnit jedno nikým nerušené místo, kde budete mít klid na vše, co budete potřebovat.

Zázemí vás poskytnou Anděl Apartmány, které vám i napříč své pozici známou pro turistické aktivity nabídnou zaručený odpočinek.

Spolehnout se ve všech případech můžete na milý personál, dvou či vícelůžkové pokoje (s možností přistýlky), bezdrátové internetové připojení a další výdobytky dnešní moderní doby. Za ubytování se zvířecími mazlíčky nebudete platit nic navíc.

Pohodu v podobě naprostého uvolnění vám zaručí relaxační centrum, v němž naleznete finskou saunu, ochlazovací bazének, odpočinkovou místnost, vířivku a mnohé další.

V Apartmánech Anděl si vychutnáte každé ráno skvělé snídaně. Pro obědy a večeře můžete využít jedné z přilehlých restaurací.

Pokud byste se přijeli ubytovat autem, můžete si jej nechat na parkovišti, které je vzdálené 50 metrů od vstupu. Vlaková zastávka se od vás nachází 800 metrů a k letišti to máte 16 kilometrů.

Zdali byste potřebovali s čímkoliv poradit, neváhejte se otázat na recepci, která pro vás bude připravena 24 hodin denně.

Speciály

Rezorty