Savoy Westend Hotel je luxusní wellness hotel s více než 100 letou historií

Savoy Westend Hotel je luxusní wellness hotel s více než 100 letou historií, nacházející se v centru lázeňského města Karlovy Vary. Hotel byl postaven v roce 1897 a dnes je to výjimečné místo, kde můžete zažít kouzlo minulosti, které se snoubí s moderními prvky a prvotřídními službami.

Hotel nabízí 5 druhů pokojů a apartmánů, které jsou zařízené v moderním stylu a vybavené nejnovější technologií. Každý pokoj má klimatizaci, koupelnu se sprchou nebo vanou, minibar, trezor a TV s plochou obrazovkou.

Hlavní atrakcí hotelu je však jeho wellness centrum, které se rozkládá na ploše 3500 m2 a nabízí vířivku, sauny, tepidarium, solnou jeskyni a řadu procedur a masáží. Součástí wellness centra je také krytý bazén s termální vodou.

V hotelu Savoy Westend najdete také vynikající restaurace, kde se podávají tradiční česká jídla a také moderní mezinárodní kuchyně. Na drink si můžete zajít do elegantního barového salonku nebo na terasu s výhledem do okolí.

Hotel je také vybaven moderními konferenčními prostory a nabízí tak ideální místo pro pořádání firemních akcí, seminářů a konferencí.

Celkově je Savoy Westend Hotel vynikající volbou pro ty, kteří hledají luxusní ubytování s prvotřídními službami a wellness procedurami v srdci lázeňského města Karlovy Vary.

https://savoywestend.cz/

Speciály

Rezorty