Romantika pro dva v Českém Krumlově

Příjemný pobyt, milé zázemí a do centra jen 10 minut pohodlnou chůzí. Užijte si romantické jaro pro zamilované páry v Českém Krumlově. 3 dny, 2 noci a spousta nezapomenutelných zážitků v jednom z nejkrásnějších historických měst, které vás okouzlí již na první pohled.  

Když se vydáme na cestu za romantikou, málokoho napadne právě toto významné české město. Možná si ani neuvědomíte, že Český Krumlov, jenž je zapsán v seznamu UNESCO, je celý naplněn kouzelnou atmosférou s nádychem starobylé a poklidné doby. Možná proto je to i ideální místo k odpočinku, nemluvě o připraveném ubytování, které vás prostě nadchne.

Ubytování na vás čeká v jednom z šesti prostorných pokojů, které jsou obohaceny o prvky moderní doby. Pokoje se neobejdou bez LCD televizoru a hlavně dnes už jen těžko vynechatelného Wi-Fi signálu, jenž je kryt po celém areálu. A co by to bylo za romantiku, kdybychom zapomněli na krásný pohled na město. Pak už je jen na vás, jestli se rozhodnete vyrazit do pohádkových ulic města, nebo zda zůstanete sedět na pokoji či krásné zimní zahrádce hotelu. To vše, včetně lahodných pokrmů ve formě snídaně, na vás čeká v rodinném Penzionu Feston.

Občerstvení ve formě bufetových stolků je pro vás připraveno každé ráno v malé jídelně, která se snaží vybrat vždy z toho nejlepšího. Celý seznam je pak doplněn o bohatý nápojový listek a vy si vše můžete vychutnat třeba i v klidné zahrádce, kde vás nikdo nebude rušit. Na večeři nebo oběd vás jistě rádi přivítají v jakékoliv restauraci po městě. Nutno podotknout, že nejsou vůbec daleko a nabídka jídel jistě polechtá vaše chuťové buňky. 

Český Krumlov je jedním z nejnavštěvovanějších a nejkrásnějších měst celé republiky. Můžeme mluvit o romantické náladě, stejně tak i o středověkém jádru s meandry řeky Vltavy, a stejně si zde každý přijde na své. A pokud si chcete vše prohlédnout z pěkné výšky, vyzkoušejte vyhlídku na Vyšehradu, kde se vám vše zjeví jako na dlani. 

Při návštěvě města byste neměli opomenout hrad a zámek Český Krumlov, tyčící se na samotném skalním ostrohu nad řekou Vltavou. Po kulturní stránce jej řadíme mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti v celém dochovalém vývoji až ze 14. století. 

Kromě návštěv známých památek historického města je naprosto famózní i procházka v korunách stromů na Lipně, která vás provede přes 372 metrů dřevěné konstrukce až do 24 metrové výšky. Tuto ojedinělou vycházku si vychutná každá živá duše. 

FOTO: penzionfeston

Speciály

Rezorty