Romantika pro dva v Benešově u Prahy

Pět pečlivě zrekonstruovaných historických budov tvoří velmi citlivý komplex hotelu Karlov sídlícího v centru Benešova, který se nyní promítne v moderním hávu. Na hosty zde čeká klidné a romantické prostředí, příjemné wellness centrum a špičkové ubytování.   

Bellevue Hotel Karlov patří mezi opakovaně vyhledávané pobyty jak pro rodiny s dětmi, tak i pro zamilované páry. Chcete-li si příjemně odpočinout a nechcete-li jezdit tak daleko od hlavního města, pak se nechte očarovat kouzelnými památkami v historické části města v Benešově u Prahy. Díky skvělé atmosféře a vynikající architektuře, jež vás při pobytu zde bude doprovázet na každém kroku, bylo hotelu v roce 2008 uděleno architektonické ocenění v soutěži „Nejlepší z realit“.

Těšit se můžete na příjemnou hotelovou restauraci, vinárnu, Bellevue Wellness & Spa centrum, spoustu naučných stezek a také historické památky. 

Ubytováni budete v jednom z 28 přepychově zařízených pokojů, které jsou velmi prostorné a útulné. V nabídce nechybí ani jeden bezbariérový pokoj, spousta elegantních doplňků pro všední využití  a pohodlný nábytek. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, televize se satelitním příjmem, DVD přehrávač, trezor, telefon, fén i minibar. Hosté mohou kdykoliv využívat aktivní pokojový servis, bezdrátové připojení k internetu či půjčovnu filmů všech žánrů. 

*****hvězdičkový Bellevue hotel Karlov zákazníkům nabízí skvělé wellness služby, které vám umožní dokonale si odpočinout od náročného dne nebo týdne. Tělesnou i duševní pohodu vám pomůže navodit jedna z celé řady profesionálních masáží, romantickou náladu poté naopak povzbudí návštěva privátního wellness se saunou a vířivkou. 

Relaxovat se dá i venku, a to konkrétně při hraní golfu na jednom ze dvou blízkých golfových hřišť, která jsou běžně přístupná pro veřejnost. Golf Resort Konopiště vás uchvátí dvěma osmnácti jamkovými hřišti a jedním devíti jamkovým hřištěm, golfové hřiště Štiřín pak jedním devíti jamkovým hřištěm. Pro udržení dobré nálady jsou k dispozici i jiné zábavné hry, k nimž se můžete kdykoliv obrátit. Mezi takové můžeme uvést například bowling, tenis, míčové hry, cykloturistiku a v případě pěkného počasí i využití venkovního bazénu. 

Správná zábava by měla být doplněna dobrým jídlem, o které se pro změnu postará stylová hotelová restaurace. Snídaně budou podávány klasickou formou švédských stolků, oběd i večeři vám připraví šéfkuchař místní kuchyně. Pokrmy se orientují na chutnou českou kuchyni, jejíž výběr osvěží celá řada alkoholických i nealkoholických nápojů. Výjimkou nejsou ani chutná archivní vína, jež při romatnickém pobytu pro dva rozhodně nesmí chybět. 

Skvělým prožitkem se může stát i návštěva některé z okolních památek. Jen pro přiblížení můžeme například uvést zámek Konopiště, zámek Vlašim, pivovar Velké Popovice, gotický kostel sv. Mikuláše, barokní kostel sv. Anny či horu Blaník. Děti pro změnu ocení výlet do Farmaparku Soběhrdy, kde poznají zvířata z celého světa. Opomenout nesmíme ani naučnou stezku Po stopách Habsburků a příjemnou procházku S medem za medvědem. 

Speciály

Rezorty