Romantický podzim na Zámku Čechtice

Toužíte-li po romantickém prostředí v útulně zařízených pokojích a třeba i troše dobrodružství, pak už nic nemusíte hledat, protože je tu pro vás připravený nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový Zámek Čechtice, který vás dostane svou podmanivou atmosférou. 

Barokní Zámek Čechtice leží ve stejnojmenné obci Čechtice na Vlašimsku, v níž je proslulý svým jedinečným původem ze 17. století, odkdy si prošel řadou rekonstrukcí. V současné době slouží jako rekreační centrum, kam si lidé rádi jezdí odpočinout, neboť vědí, že se tu budou cítit jako v pohádce. A to jim umožní nejen kouzelná atmosféra zámku, ale i stylově vybavené pokoje, bohatý all inclusive program či různé tématicky zaměřené zábavné hry.

Ubytování je pro hosty připraveno v 24 komfortně zařízených pokojích s maximální kapacitou 60 lůžek. Hosté si sami vyberou, zdali upřednostní kategorii Standard, nebo Deluxe a dále už se můžou nést na vlně pohody. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Chybět nebude ani stylový nábytek, televize se satelitním příjmem, minibar, bezplatné připojení na místní Wi-Fi a další pohodlné pokojové doplňky pro každodenní využití. 

Podobně originální pro vás bude odpověď na otázku stravování. Občerstvení je rozděleno do několika balíčků, v nichž najdete jak domácí specialitky, tak bájné královské pokrmy či různé moderní pochoutky. Plná penze vám zajistí, že se po celý den budete moct těšit na různé laskominy, zatímco polopenze vám dá více času na poznávání krajiny. A když se večer vrátíte domů, ochutnáte třeba pečené maso na grilu podávané formou večerního rautu. K dispozici bude i široká nabídka klasických nealko nápojů, které v pozdějších hodinách doplní točené pivo kozel či slavná mezinárodní vína. 

A dobré jídlo nelze doplnit jinak než také dobrými aktivitami. V popředí se vůbec nemusíte obávat, že byste tu neměli co dělat. Bohatý zámecký program vám zajistí několik zábavných her, společenských akcí či možností zajet se na kole podívat za dalšími kulturními památkami. Dáte přednost virtuální střelnici, unikátní únikové hře Čechtická legenda nebo se rovnou vydáte po vyznačené cyklistické trase navštívit řadu turistických zajímavostí? 

V blízkém okolí můžete navštívit například oblíbené cestovní destinace, jimiž jsou zámky Jemniště či Konopiště, v regionu se také nachází rozhledna na slavné a především bájné hoře Blaník, půvabný je hrad Český Šternberk a děti naopak jistě potěší návštěva ParaZoo. Komu by se naopak ze zámku nikam nechtělo, může si skočit do místního relaxačního centra a prostě jen tak odpočívat nebo si zahrát kulečník, stolní tenis, šipky či pétanque.

 

Speciály

Rezorty