Romantický pobyt v Hotelu Štork

Na Jižní Moravě, jen pár minut jihovýchodně od Brna v malebném kraji protkaném vinicemi a cyklostezkami, leží nejmladší léčebné lázně v ČR, Lázně Lednice. Lázně zahájily svůj provoz v únoru roku 2007. Najdete je přímo v srdci Lednicko-valtického areálu, který byl v roce 1996 zapsán do seznamu Světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Lednicko-valtický areál tvoří majestátní zámky budované za dob Lichtenštejnů obklopené překrásnými zahradami, nádherné salety lemující turistické stezky, či lužní lesy kolem řeky Dyje. Lednicko-valtický areál s rozlohou téměř 300 km2 je považován za nejrozsáhlejší, člověkem uměle vytvořené, území v Evropě. V Lázních Lednice tak můžete strávit pohádkové dny plné zdraví a odpočinku se svými přáteli či rodinnými příslušníky.    

 

RELAX HOTEL ŠTORK vznikl rekonstrukcí budov bývalé sladovny později též pošty, zdravotního střediska a ubytovny. Jedná se o hotel rodinného typu s velmi příjemnou atmosférou. Nachází se pouhé 2 minuty volné chůze od centra Lednice na Moravě. Hostům nabízí příjemné ubytování vhodné jak pro rodinnou rekreaci tak individuální pobyty. Pro organizované skupiny rádi připravíme chutné menu.

Kapacita ubytování Lednice - RELAX HOTEL ŠTORK

Celkový počet pevných lůžek je 54 (24 pokojů) a k dispozici je také 10 přistýlek. Přes léto jsou k pronájmu 3 byty 2 + KK, které jsou součástí hotelu a hosté mohou využít všech služeb hotelu. V našem areálu naleznete bistro s občerstvením, venkovní zastřešený bazén, vířivku, saunu, masáže, parkování před hotelem je hlídáno kamerovým systémem. Počet parkovacích míst je 16 + autobus a místa se pro hosty neblokují. Parkování pro hosty je zdarma pod dohledem kamerového systémemu.

 

 

Speciály

Rezorty