Romantický pobyt pro dva v Telči s příjemnou procházkou historickým městem

Romantika historického města Telč má své kouzlo už po celá staletí a není divu, že se mu přezdívá město šťastných lásek. Alespoň tak jej popsal spisovatel František Kožík ve svém stejnojmenném románu a měl k tomu svůj důvod. Většina věcí zde působí, jako by se tu zastavil čas. Staré automobily, kupa pohádek nebo památek UNESCO ohromí nejednoho turistu a o to víc povzbudí zamilované páry na jejich dovolené. 

Hotel U Černého orla patří mezi největší a zároveň nejvyhledávanější ubytovací zařízení města Telč a v době vašeho romantického výletu se stane na pár dní vaším domovem. Kromě jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky a vlastním základním vybavením se můžete těšit i na pěknou výzdobu převážně ve světlých barvách, kvalitní služby ze strany recepce a wifi připojení zdarma po celém areálu hotelu. Některé pokoje disponují překrásným pohledem na historické náměstí, jež je úchvatné v každou denní dobu. 

Na výběr budete mít ze tří balíčků, v jejichž obsahu se můžete těšit na netradiční způsoby zpestření vaší příjemné dovolené. Například romantický balíček zahrnuje při ubytování jak výše zmíněný výhled na barokní náměstí, tak zároveň i láhev sektu přímo na pokoj a chutnou polopenzi formou bufetových snidaní a bohaté večeře při svíčkách. Příjemným překvapením je pak výlet loďkou po Štěpnickém výletu, při níž se pokocháte několika krásnými památkami a také úžasným klidem. 

Nesmíme opomenout ani další dva balíčky, v nichž si užijete buďto historický zážitek (prohlídka zámku včetně zámecké zahrady, skleníku, rozhledny a dalších) a také chutnou polopenzi, nebo dáte přednost vlastní prohlídce města ve vypůjčeném voze Porsche Boxter Cabriolet. 

Ubytování nabízí útulné hotelové pokoje s vlastní koupelnou a poměrně velkým prostorem na různé aktivity, mezi které mimo jiné zapadá i odpočinek. Toho se dá využít v pohodlných postelích nebo na moderním gauči při sledování satelitní TV. Pro všechny hosty je přístupné soukromé parkoviště zdarma. 

Místo je také vhodné k pořádání firemních nebo společenských akcí, svateb nevýjimaje. Pro svatebčany je pak připraven speciální balíček, v němž jim jsou zajištěny všechny základní služby, jako je zajištění služeb fotografa, objednání kadeřníka a vizážisty, svatebního obřadu a především veliké hostiny, na kterou nezapomenete. 

Přímo v přízemímí hotelu se nachází restaurace a vy už asi tak tušíte, co se tu bude dít. Zatímco snídaně budou podávány námi známou formou švédských stolů, při níž si každý vybere z předložených pokrmů, tak večeře si budete mít možnost vybrat z jídelního lístku. V obou případech se dozajista najíte do sytosti. V letních měsících jsou otevřeny venkovní prostory, kde se hosté mohou při jídle nebo kávičce kochat pohledem na přilehlý telčský zámek či náměstí. 

Gurmáni jistě oceni širokou nabídku dobrých moravských vín i přívětivou atmosféru dvou salonků, v nichž jsou tyto i jiné výtečné nápoje podávány.  

Podíváme-li se na venkovní aktivity, už samotná procházka lahodným městem má něco do sebe. Turisté si vždy vychvalovali prostředí města Telč, které si celá staletí zachovalou svou oblíbenou tradici a historický nádech. Zatoulat se můžete třeba do nedalekého renesančního zámku, telčského domu nebo na svatojakubskou věž. Žádná z těchto destinací není dále než půl kilometru od místa pobytu, takže jak je vidět, možností je opravdu příliš. Kdybyste toužili po něčem více specifickém, na hotelové recepci vám vždy rádi poradí. 

Speciály

Rezorty