Romantický pobyt pro 2 ve 4* hotelu Paris Neuilly

Provoněné ulice, příjemná atmosféra a spousta chutných pokrmů. Paříž je srdcem Francie a jednou z nejnavštěvovanějších metropolí světa. Kdo ji doposud neznal, tak neví, o co přišel. To vše lze ale rychle napravit. Ve výhodné nabídce, která je pro vás připravena, můžete na 3 dny a 2 noci (nebo 4 dny a 3 noci) vzít svoji milovanou polovičku a poznat krásy tohoto romantického města.

Paříž je opravdu veliká, avšak s pevným středobodem byste k jejímu probádání neměli mít sebemenší problém. Hôtel Paris Neuilly se nachází mezi náměstím Place de l'Etoile a obchodním centrem La Défense. Metro je vzdálené pouhých 50 metrů od hotelu, což nám otevírá brány k mnohým poznávacím aktivitám. 

Ubytování bude jak jinak než královské. Dozlatova se vyspíte v plně vybaveném pokoji s měkkými matracemi, kde nebude chybět ani vlastní mramorová koupelna s pohodlnou vanou a pochopitelně i vlastní toaletou. Všechny pokoje jsou klimatizované (teplotu lze libovolně měnit) a zvukotěsné - takže se po náročném dni plném výletů nemusíte bát, že by vás něco rušilo. Cennosti uschováte do trezoru, v minibaru si na večer připravíte nějaké dobré francouzské víno a pohodlně se po celém areálu připojíte na místní WiFi, abyste ihned mohli sdílet zážitky z cesty. Chybět nebude ani televize se satelitním příjmem, na kterou asi nezbude moc času, ale kdo by chtěl, může si před usínáním užít nějaký dobrý film.

Každé ráno načerpáte síly vydatnou snídaní formou bufetu, kterou si můžete buďto vychutnat v patiu (jídelna), nebo požádat o dodání rovnou do postele. Kdybyste cokoliv potřebovali, na recepci vždy někoho potkáte a ten vám pomůže naplánovat trasu k vámi zvolené destinaci, uschovat zavazadla nebo objednat praní prádla. 

O dobrou dopravní dostupnost se tu postará RER Charles de Gaulle a Porte Maillot, čili dvě stanice metra. Aniž byste museli přestupovat, dostanete se odtud například k samotné dominantě Paříže Eiffelově věži, ke katedrále Notre-Dame nebo do Disneylandu. Samozřejmostí v okolí stanic metra je dobrá kyvadlová doprava (autobusy, tramvaje, ale i lodě).

www.hotel-paris-neuilly.com

Tipy na výlet

Při návštěvě Paříže byste si rozhodně neměli nechat ujít návštěvu Eiffelovy věže, neboli „Železné dámy“, jak ji Francouzi rádi přezdívají. Sahá do výšky 324 metrů a každým dnem je obklopena turisty ze všech koutů světa. 3 podlaží restaraucí se postarají, abyste i vy neodešli s prázdným žaludkem a výtečné panorama se postará o zbytek. 

Neméně zajímavý a se vší tou krásou z Eifellovy věže kolikrát přehlížený je Vítězný oblouk na konci bulváru Champs-Elysées. Místo, které vás uchvátí svým půvabem je o to více specifické, že u něj každý rok cyklisté projíždí cílovou rovinkou při světoznámé Tour de France.

Povinností každého turisty je ochutnání alespoň nějaké z místních specialit. Například Champs Elysées, bulvár v Paříži a jedna z nejznámějších ulic obecně, nabízí v celé své dvoukilometrové délce spoustu obchodů, kin, kaváren a restaurací. Obzvláště chutné jsou sladké francouzské palačinky.

Nádhernou podívanou nabídne i nejslavnější muzeum Paříže Louvre. Čekají tu na vás celkem 4 patra těch největších děl, včetně největšího klenotu - obrazu Mony Lisy. Muzeum můžete navštívit v jakémkoliv ročním období, a přesto se tu sejde hlouček lidí, který chodí obdivovat místní krásy. 

A protože se jedná o romantickou dovolenou, při své návštěvě zde byste si neměli nechat ujít most lásky Pont des Arts. Zábradlí tohoto mostu zdobí tisíce zámků, jimiž sem zamilované páry chodí pečetit svou lásku.

Speciály

Rezorty