Romantický pobyt na Zámku Čechtice: all inclusive radovánky v malebném prostředí

Zatoužíte-li po romantické chvilce, pak je nejlepší, když si k ní najdete ideální místo, které naplní veškeré vaše touhy. Zdali ještě netušíte, kam se vydat, můžete vám poradit. Což takhle vyrazit směrem do Čechtic, kde na vás již teď čeká kouzelná atmosféra, báječné prostředí a řada krásných míst, jež čekají na vaši návštěvu. 

Zázemí velice slibného a romantického prostředí vám nabídne Zámek Čechtice, v jehož útrobách se na pár dní královsky zabydlíte. K dispozici vám budou stylově a především komfortně připravené pokoje, vlastní relaxační centrum, chutná restaurace, případné společenské akce a výlety do malebné krajiny. 

Ještě předtím, než se plně zabydlíte, budete mít na výběr, zdali dáte přednost klasické variantě ubytování, nebo pokojům deluxe, které jsou prostornější a nabídnou vám tak více pohodlí. V každém případě se můžete těšit na všední doplňky dnešní moderní doby obohacené o vlastní koupelnu s toaletou. Chybět nebude ani možnost pokojových služeb, jež vám zajistí to nejlepší z kuchyně hotelové restaurace.

Ukážete-li zrovna svým prstem na all inclusive program, můžete se radovat z bohatých služeb, jimž vévodí neomezené zásoby různých druhů nealkoholických nápojů, odpolední a večerní raut, masové speciality a vydatné snídaně. Ve své podstatě budou vaše chuťové buňky vždy škádleny nějakou delikatesou. 

Dobře strávený večer lze obohatit nějakou společenskou akcí nebo oslavou, v níž si sami poručíte, po čem bude váš mlsný jazýček toužit. 

Prostředí hotelu se dále může pochlubit vlastním relaxačním centrem, které zaujme svým půvabem. Právě zde si můžete nikým nerušeně zarelaxovat v sauně nebo si dopřát nějakou příjemnou uvolňovací masáž. Nabídka je široká, stačí jen sdělit vaše přání a dále se nechat unášet na vlně fantazie. 

V okolí zámku nemůžeme opomenout ani několik zajímavých míst, jež si nepochybně zaslouží naši pozornost. Řeč je zejména o ParaZOO ve Vlašimi nebo o ZOO v Táboře. V druhé a neméně zajímavé můžeme navštívit farmu Blaník, rozhlednu Velký Blaník a rozhlednu Babka. 

Z více toho kulturního hlediska tu pak máme zámky Jemniště a Konopiště, hrady Český Šternberk nebo Ledeč nad Sázavou. Nezapomenutelný zážitek určitě přinese i návštěva Chýnovské jeskyně. 

Speciály

Rezorty