Romantické prostředí Beskyd láká k hezkému prožití kouzelných letních večerů

Příjemné ubytování s nádechem komfortu na každém kroku vám přinese jedinečná nabídka Golf & Ski Resortu Ostravice, kam se nyní máte možnost se svou drahou polovičkou vydat na romantickou dovolenou. Báječné wellness je obohaceno o skvělé zážitky a krásné panorama malebného prostředí, které navozuje pocit klidu a pohody.  

Hotel Green Inn tvoří komplex sedmi budov a je nedílnou součástí Golf & Ski Resortu Ostravice. Umístění celého resortu slibuje jak skvělou výchozí pozici pro mnoho zábavných aktivit, tak zároveň pro ojedinělý a ničím nerušený relax. Velice ochotný personál se pokusí vyplnit všechna vaše přání, výtečné wellness centrum zajistí to pravé uvolnění a pohodlné ubytování se postará o zbytek. Záleží jen na vás a vaší spřízněné duši, o jak dlouhý pobyt budete mít zájem. 

Moderní hotelové pokoje jsou tvořeny třemi kategorie, kde každý stupeň nabídne o něco pohodlnější ubytování. Celková kapacita 30 prostorných pokojů je vylepšena o svěží atmosféru čistě přírodního materiálu, jenž je doprovázen dokonalými doplňky ke každodennímu pohodlí. V každém z nich se můžete těšit na vlastní koupelnu se sociální zařízením, bezdrátové připojení k internetu, televizi se satelitním připojením, minibar, klimatizaci a v několika případech i balkon s terasou, což v tomto spojení nabídne skvělý výhled. 

Další součástí rozlehlého areálu je stylová restaurace, jejíž návštěva potěží příznivce klasické české kuchyně a taky slavné gurmány nejen masových specialit. Bohatá nabídka se každou chvíli mění a v rámci každého ročního období ji doprovází patřičná atmosféra i speciální pokrm. Právě tato restaurace se bude každé ráno starat, abyste začali den svěže a s chutí, a zdali dáte přednost polopenzi, určitě se budete těšit i na vydatné večeře. V rámci poledního menu si jistě vyberete něco z přilehlého menu. 

Příjemný pocit uvolnění můžete dopřát svému tělu při cíleně volených masážích, kde se známí odborníci zaměří především na bolestivé partie. Abyste měli jistotu, že tento výlet bude opravdu jedinečný, je možné si masáže kdykoliv zopakovat, díky čemuž budete mít šanci vyzkoušet hned několik druhů. Na druhou stranu ani neomezeně dlouhý pobyt ve vířivce nebo v sauně není na škodu, kor když to pak v jarním období doplníte zábavnými lekcemi v golfu. 

Abyste nezůstali sedět jen na jednom místě, k dispozici vám bude řada výletních možností, které můžete během vašeho pobytu zde podniknout. Patřičné pěší trasy a cyklotrasy vám nabídnou, abyste si prohlédli beskydskou krajinu z mnoha úhlů, přičemž většina z nich nabídne hned jen tak neopakovatelné panorama, nedaleko resortu se pak nachází lanové centrum a poutavé mohou být i projížďky na koni. Kdo by přeci jen hledal něco trochu více náročnější, může se dostat na samotný vrchol Lysé hory, jež ve výšce 1323 metrů nad mořem představuje nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd. Těm méně náročným bohatě postačí zdolat vrchol hory Radhošť, která se nachází jen 4 kilometry od Pusteven a sahá do výšky 1129 metrů. 

Speciály

Rezorty