Rodinný pobyt plný zimních radovánek v Rokytnicích nad Jizerou

Oblast Rokytnic nad Jizerou je navštěvována celoročně, a to ať už za účelem turistiky, tak i za účelem rekreace. Pokud byste rádi udělali něco pro své blízké, vydejte se do líbezné krajiny západních Krkonoš, kde na vás ve výšce 680 metrů nad mořem čeká útulné místečko k ubytování. 

Penzion Chata pod Lipami vás během vašeho pobytu zde přivítá pod svými křídly. Vybrat si můžete mezi třemi až šestilůžkovými pokoji, které jsou na své poměry velmi příjemně a jednoduše zařízené a v nichž nechybí veškeré základní vybavení. Těšit se můžete na naprostý klid a samozřejmě také na vlastní koupelnu. 

S krásným obzorem před sebou téměř na každém kroku vás to jistě bude lákat vytáhnout paty z domu a poznávat krajinu. Pokud zrovna nebudete brázdit nějaký ten svah na lyžích, zcela jistě vás uchvátí výlet na výhlednu Stráž nebo Čertovu horu. Další výlety lze pojmout trochu více atraktivně, a to vše s ohledem na počasí. Kdybyste si vypůjčili terenní čtyřkolku, můžete se těšit nejen z radostné jízdy, ale navíc vám zde bude nabídnuta s výhodnou slevou. Příznivce cykloturistiky by pak mohlo potěšit, že se sem zbytečně nemusí táhnout s koly, neboť i jejich zapůjčení není problém. 

Po takovém dobrodružství člověku jistě vyhládne a na to je nejlepší zodpovědět si otázku stravování. Tu za vás vyřeší jedna ze dvou jídelen restauračního typu, v nichž je jen na vás, zda dáte přednost polopenzi, či rovnou plné penzi. Snídaně nás čekají klasickou formou švédských stolů, které mají tu výhodu, že si každý vybere z toho, na co má chuť. A na tu chuť můžete navázat jak během oběda, tak během večer. Pokud si zvolíte polopenzi, ani to vám nebude bránit vybrat si nějaký pokrm z rozsáhlého denního menu. Suroviny jsou vždy čerstvé a v nabídce nechybí ani specialitky pro gurmány. Odpoledne sem neváhejte zaskočit na dobrou kávu a lahodný koláček!

Pokud by vám byla opravdu zima a ani kafe či punč vás nezahřáli, můžete si zaskočit do místní vířivky, nebo si trochu aktivně zasportovat. V areálu penzionu je poté možné libovolně využít fitness centra, sauny, solária, dvou televizí se satelitním příjmem, bowling dráhy, mnoha stolních her a také bezdrátového připojení k internetu. 

Svůj vlastní účel plní i rozlehlá domácí farma, kterou ocení zejména menší jedinci a kam se po předchozí domluvě mohou vydat a zvířatka si zkusit sami nakrmit. A pokud byste si i vy chtěli trochu odpočinout, využijte služeb dětského hřiště, kde necháte své drobečky trochu vyřádit, zatímco vy si vychutnáte nějaký lahodný drink na baru. 

Speciály

Rezorty