Rezidence Emmy - ideální domov pro muže i ženy

Není nad krásy moderního ubytování, přičemž jedno takové se nám nabízí čtyřhvězdičkový speciál v podání hotelu Rezidence Emmy.

Všichni zákazníci se mohou těšit na komfortní ubytování, jež je tvořeno 108 pokoji pro dva až pět hostů. Výjimku netvoří apartmány se dvěma ložnicemi.

Uvnitř každého ubytovacího prostoru se na vás bude těšit vlastní kuchyňka, vlastní sociální zařízení i luxusní koupelna s vanou či sprchovým koutem.

K pohodě všedního dne nebude chybět ani satelitní televize s minibarem, psacím stolem, soupravou na přípravu kávy nebo čaje a telefon.

Bezdrátové internetové připojení je pak samozřejmostí, stejně tak jako dva bezbariérové pokoje.  

V ceně ubytování bývá zahrnuta bufetová snídaně, která je složena výhradně z čerstvých potravin.

Kdybyste chtěli poobědvat nebo povečeřet, můžete k tomu využít služby prostorné a stylové restaurace, v jejíž nabídce nechybí jak české, tak i zahraniční speciality.

Rezidence Emmy se nachází přibližně 1 km od dálnice E50, avšak autobusová zastávka, od níž se dostanete do sedm kilometrů vzdáleného centra, je od vás jen pár kroků.

Co se vlakového a autobusového nádraží týče, to se nachází 7 km od místa pobytu, metro potom 1,5 km.

Kdybyste zatoužili po navštívení krás z blízkého okolí, můžeme vřele doporučit Kunratický les, jenž je rájem pro romantické procházky a navíc se nachází ihned za vámi. Na své si přijdou také cyklisté, co zatouží po příjemných projížďkách na kole.

K historickým památkám byste museli využití jedné z přilehlých zastávek a dopravit se hlouběji do města.

Oficiální stránky: rezidenceemmy.com

Speciály

Rezorty