Relaxační pobyt v EA Hotelu Kraskov. Příjemná příroda, koupání, wellness i výlety

Obklopeni nádhernou přírodou u Sečské přehrady vám přinese krásný a ničím nerušený odpočinek. Ovšem kromě skvělého koupání, čímž je toto místo proslulé, je tu pro vás připraveno i skvělé ubytování. Vydáte-li se vstříc novým zážitkům a prozkoumáte všechny výhody, jež vám toto místo přináší, budete příjemně překvapeni. Krásně zrekonstruovaný hotel vám nabídne vše, po čem budete toužit.

Výlety do přírody, za kulturou, koupáním nebo jen relaxací, to vše je tady možné. Málokteré místo vám nabídne tolik neomezených příležitostí. EA Hotel Kraskov leží v přírodní chráněné krajinné oblasti Železných hor a jen necelé čtyři kilometry leží proslule známá Sečská přehrada, kterou ročně navštíví tisíce lidí. 

Pokud se cítíte nabídkou osloveni, tak se nemusíte bát ani špatné dopravní dostupnosti. Cestu sem najdete jak z Prahy, tak i z Brna a čeká na vás ubytování té největší kvality. Moderně zajištěné pokoje mají k dispozici i balkón, avšak samotné bydlení je něco pro gurmány. Dvoulůžkové pokoje jsou obdařeny pohodlnými postelemi s matracemi těch nejvyšších kvalit, takže se vám bude spát jako v pohádce. Televize chytá satelitní příjem, minibar uschová nějaký ten lahodný drink pro dlouhé chvíle, v trezoru schováte veškeré své cennosti a kdykoliv se připojíte na místní Wi-Fi, abyste mohli svévolně surfovat po internetu. Pokud si vyrazíte na balkón třeba na ranní kávičku, pokocháte se nádherným výhledem po okolí a Pekelských rybnících.

V případě hladu se můžete vydat do stylově vybavené hotelové restaurace, kde můžete ochutnat pokrmy české i mezinárodní kuchyně. V horkých letních dnech je tu pro vás připravena i terasa a možnost konzumovat ta nejlepší jídla i na čerstvém vzduchu. Snídaně i večeře jsou podávány formou bufetu, ačkoliv v případě druhého jmenovaného je tu i možnost volby tříchodového menu. Jídelní lístek je pak připraven kdykoliv k vašim choutkám a jinak tomu není ani se sladkými dezerty, které si i vy sami párkrát vychutnáte během vašeho pobytu tady. 

Hotel je vybaven i vlastním wellness centrem, kde můžete dát parádně odpočinout svému tělu a oddat se pohodlí, jež přináší finská sauna, vířivka, pára a vnitřní nebo venkovní bazén. Každý jistě ocení i možnost podstoupit příjemnou masáž a ženy rády využijí i nějakou z kosmetických procedur. To vše a mnohem více z překvapujících novinek v celém areálu.

I milovníci aktivního pohybu si tu přijdou na své. Ačkoliv zdejší malebná krajina spíše láká na pěší tůry a výlety na kolech, i prostory hotelu vám nabídnou řadu možností. Za indoorovými dveřmi se skrývá hřiště na nohejbal, florbal nebo basketbal, venku je naopak čtyřiadvacet hodin denně k dispozici bazén s brouzdalištěm, čiže zábava je připravená jak pro malé, tak i velké hosty. Zahrát si můžete i řadu dalších venkovních her, které opět pobaví všechny z rodiny. K dispozici je stolní tenis, bowling, šipky nebo badminton. 

Z výletů mimo areál hotelu nezapomeňte navštívit Sečskou přehradu s čistou vodou a úchvatnými plážemi. Tato hráz byla postavena během devítiletého období v rozmezí roku 1925 až 1934 a je celá složena ze žulových bloků. Přehrada zadržuje přibližně 22 milionů m³ vody a výlet jen po jejím okraji je zážitkem sám o sobě. 

Kromě koupání ve venkovním či vnitřním bazénu hotelu se můžete skočit odreagovat i do Pekelských rybníků. Ty jsou sice hlavním zájmem mnoha rybářů, ale spousta lidí je využívá k rekreační činnosti a vodním radovánkám. Kolem rybníků se v letním období potulují i stánky s drobným občerstvením. 

Okolí Železných hor je jako stvořené pro pěší či cyklistické bádání. Veškerté cestovní náčiní (kola i koloběžky) vám bude zapůjčeno v hotelu a vy se tak můžete oddávat příjemné rodinné dovolené. Pokud se vám však nebude chtít nikde chodit, můžete přijet autem a nic se na situaci nezmění. Stále tu jsou v okolí atrakce, které stojí za to navštívit. Mezi zmíněné je třeba uvést koupaliště v Třemošnici, zámek Žleby a ZOO v oboře, zámek Choltice a rozhledna Barborka. 

Hledáte-li ideální ubytování uprostřed krásné přírodní oblasti s řadou sportovních i rekreačních aktivit, pak je toto místo jako dělané přímo pro vás. Kromě dokonalého ubytování se můžete těšit na plný jídelný lístek obohacený o různé laskominy, příjemné masáže, sportovní hřiště a řadu outdoor akcí. Okolí je bohaté na památky a milovníci jak kultury, tak i sportu nebo zábavy si tu přijdou na své. To vše v příjemném místě plném klidu. Zní to až neuvěřitelně, ale je tomu tak. Teď už je jen na vás, abyste to poznali sami.

Foto: hotelkraskov

Speciály

Rezorty