Rekreační pobyt u Brněnské přehrady s dokonalou péčí o vaše tělo

Jen 200 metrů od mola, na pravém břehu Brněnské přehrady a v celkové vzdálenosti 10 kilometrů od centra města na vás při pobytu v plně vybaveném a útulném pokoji čeká úchvatný panoramatický výhled na místní jezero, při němž dáte odpočinout jak svému tělu, tak své duši. Chcete-li trochu upustit uzdu své fantazii a nechat se nést na vlně euforie, pak možná budete překvapeni, co vše je pro vás nachystáno. 

Ubytování na vás čeká v hotelu Rakovec, a pokud jste tu již byli buďto vy, nebo alespoň vaši známí, tak jistě víte, že pobyt zde je uznávaný jako jedno z nejlepších rekreačních středisek široko daleko. A správná péče o vás je přesno to, co si zasloužíte. Pokud o tom pochybujete, přijeďte se přesvědčit na vlastní kůži. 

Celková ubytovací kapacita je 60 lůžek, avšak toto číslo ještě nicneznamená, protože při plánované dovolené o útulný a moderně vybavený jedno nebo dvoulůžkový pokoj nepřijdete. Komfortně vybavené pokoje disponují vlastní stylově zařízenou koupelnou se sprchovým koutem a sociálním zařízením, u lůžka na vás bude čekat LCD televizor se satelitním příjmem a pochopitelně i dálkovým ovládáním, dozajista uvítáte i psací stůl s židlemi na sepsání svých bohatých zážitků a při užívání si běžného pohodlí vám nebudou chybět běžné uvitatelné věci (fény, župany, pokojový servis - praní, žehlení, apod.). Postele jsou vkusné a pohodlné, ale kdo by chtěl, může si je nechat dovybavit přistýlkou a stejně tak si může na pokoj vzít nějaké chlupaté rodinné mazlíčky. Samozřejmostí by mělo být bezchybné bezdrátové připojení po celém areálu.

Každý den začnete s chutí, a to bohatou snídaní složenou výhradně, jako každý jiný pokrm zde, z čerstvých surovin. Ta se podává převážně klasickou formou švédských stolů, ale je možné, že zrovna vás šéfkuchaři překvapí něčím novým. V rámci balíčků, jehož výběr záleží jenom na vás, si určíte, jakým chodům dáte přednost a kdy budete poznávat okolí. Většinou se však můžete spolehnout na základní dva denní pokrmy a lehký oběd si pak dáte někde ve městě, nebo se rovnou necháte inspirovat v místní hotelové restauraci nějakou sezonní dobrotou za zvýhodněnou cenu, s níž je vám podáván také lahodný předkrm. Příjemné posezení nabízí také letní terasa s úžasným výhledem na Brněnskou přehradu a právě někde v těchto místech se při společenských akcích neváhá vytáhnout ani zahradní gril. 

Po každém dobrém jídle je potřeba trochu doplnit tekutiny nebo alespoň dát trochu odpočinout plnému žaludku, a to je možné provést například v přilehlém Lobby baru, v němž na vás čeká velmi široký výběr jak různých nealko nápojů, tak i vín, sektů nebo a především lahodných káv. 

Pro opravdové pohodlí je tu připravené wellness centrum a k němu je také přiřazen ideální balíček Relax, s nímž máte každý den dle volných kapacit neomezený vstup do říše fantazie. Na uvítání můžete skočit například do finské sauny, tu pak vystřídat pořádným protažením v bazénu, poté vyzkoušet vířivku a zakončit to parní saunou. A abyste měli jistotu, že se domů vrátíte nadmíru odpočatí, vložte svou důvěru do rukou odborníků a zkuste jednu z doporučených masáží. 

Hotel Rakovec u Brněnské přehrady je doslova rájem turistických možností, při nichž bude už jenom na vás, zdali se rozhodnete je prozkoumat na kole, pěšky nebo dokonce na kolečkových bruslích. Nenechte si ujít prohlídku hradu Veveří, jednoho z nejmalebnějších a zároveň nejrozsáhlejších hradů u nás, dále se můžete nechat zlákat několika patrami brněnského podsvětí při prozkoumávání starých sklepů, úchvatný je rovněž hrad Špilberg a samotná příroda podél hotelu nabídne jistě také své kouzlo. 

Speciály

Rezorty