Prožijte aktivní odpočinek v krásné české přírodě na Křivoklátsku

Vytáhnout paty z domu a vypravit se do přírody poznávat krásy české krajiny může čas od času udělat každý. Nemáte-li však ponětí, kde s takovým dobrodružstvím začít, máme pro vás fantastický tip, který potěší zejména turistické nadšence. Hotel Jesenice ležící ve stejnojmenném městečku vás vřele vítá. 

Ubytováni hotelu Jesenice nabízí příjemné, čisté a především útulné pokoje (jedno, dvou až třílůžkové), které plně disponují vším základním vybavením, bez něhož se v každodenní moderní době prakticky už ani neobejdeme. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem, WC, lednička, telefon, televize se satelitním příjmem a další. Ubytování je možné zpříjemnit si přistýlkami, na něž máte jako hosté také zdarma nárok.

Pro aktivní odpočinek si při výběru balíčků nejlépe vystačíte s polopenzí, během níž se můžete těšit na pestré snídaně a chutné večeře. Upřednostníte-li však jenom nějaké kratší výlety a rekreaci na hotelu, jistě rádi dáte přednost i nabitému all exclusive programu, při němž si kromě dvou zmíněných chodů užijete navíc i bohatou porci poledního jídla, odpoledne si dáte kávičku s nějakým tím zákuskem a po celou dobu vašeho pobytu zde můžete neomezeně konzumovat veškeré alkoholické i nealkoholické nápoje zcela zdarma. Personál kuchyně s dlouholetou zkušeností vám zajistí, aby všechny pokrmy byly připraveny výhradně z čerstvých surovin, místní specialitky jsou zaměřeny převážně na masové výrobky a na své si přijdou gurmáni jak z české, tak i mezinárodní kuchyně. A kdo by chtěl zakončit večer něčím příjemným, může si po večeři dát pár kopečků zmrzliny. 

Hotel Jesenice se neobejde ani bez vlastního wellness centra, kam se jako hosté můžete bez dlouhého přemýšlení svévolně vydat a odkud si vychutnáte jednu z blahodárných procedur, jež jsou založeny na přírodních léčivých zdrojích a pokusí se zregenerovat vaše prací unavené tělo. Na výběr máte pobyty, které již mají zahrnuty různé procedury v ceně, nebo ty, které si předplatíte v době vašeho pobytu sami. Zdali jste přijeli poznávat krásy křivoklátské krajiny, pak se nemusíte obávat, že vás nepřijde řada. I tak budete moct uplatnit padesátiprocentní zákazníckou slevu na kteroukoliv vámi zvolenou masáž. 

K skvělému výletu bezpochyby patří i řada skvělých příležitostí, jež nás zavedou do několika velice zajímavých turistických destinací. Jednou takovou je prezidentský zámek Lány, který byl ještě 16. století založen císařem Rudolfem II. původně jako lovecký zámeček, než si prošel řadou rekonstrukcí od přelomu 19. - 20. století začal sloužit jako přechodné letní sídlo českých prezidentů. 

Neméně zajímavý je gotický hrad Křivoklát, jenž je kolikrát u nás přezdíván gotickou perlou hradní architektury. Toto místo je nyní otevřeno nejen veřejnosti, ale navíc se v něm konají různé slavnosti, koncerty a jiné akce. 

Z dalších zajímavých míst můžeme podotknout například zámek Valeč, rozhlednu na Tobiášově vrchu, zámek Chyše či velice zábavný Fantasy golf Plasy, který je koncipován jako cesta kolem světa a v němž se projdete rovnou devíti zeměmi všech světových kontinentů a zakusíte neopakovatelnou atmosféru mnoha kulturních odvětví. 

Speciály

Rezorty