Příjemný začátek jara v Beskydech - Wellness Hotel Hukvaldy

Území Moravskoslezského kraje nabídne spoustu krás, které by nás v období s přibývajícím sluníčkem mohly zajímat. Turisté si mohou vyšlápnout na Radhošť, rodiny s dětmi zavítají do aquaparku Olešná, zamilované páry přivítají božské wellness a my všichni dohromady určitě oceníme dobré jídlo.   

Wellness Hotel Hukvaldy se během našeho výletu do samotných útrob malebné oblasti, jež byla rodištěm slavného hudebního skladatele Leoše Janáčka, stane na pár dní i naším domovem. Zákazníci se mohou těšit na celou škálu nadstandardních služeb, příjemný personál, nevšední gurmánské zážitky a v neposlední řadě i spousty zábavy.

Jak jsme z názvu mohli pochopit, hotel se nachází v obci Hukvaldy, která se nachází v okrese Frýdek-Místek. Oázu klidu a pohodlí pro nás budou představovat útulné pokoje či prostorné apartmány, jimž nechybí veškeré moderní zařízení. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, sociálním zařízením a vlastní regulací teploty podlahy. Hosté dále mohou prostřednictvím LCD monitoru využít bohaté televizní nabídky, připojit se na místní bezdrátovou síť nebo si nechat donést snídani rovnou do postele, což vám zajistí pokojová služba. 

Stravování bude zařizovat stylová hotelová restaurace, v niž můžete ochutnat veškeré specialitky z bohaté české i zahraniční kuchyně. Děti si nadále mohou po jídle zkrátit dlouhé chvilky v příjemném dětském koutku, dospělí si naopak bez problémů mohou zapůjčit něco ke čtení. Vedle restaurace si můžete zaskočit i do vinárny nebo do baru a obohatit svůj den nějakým dobrým drinkem.

Z předem připravených balíčků nám zbývá už jenom podotknout, že po celou dobu vašeho pobytu zde vás budou doprovázet jak chutné snídaně, které budou podávány klasickou formou švédských stolků, tak neméně lákavé večeře. I ty si budete smět vybrat z tří předem připravených chodů.  

Při vstupu do wellness centra vás nadchne kouzelné prostředí, jemuž vévodí bazén s dvoutryskovým protiproudem. Chybět nemůže ani vířivka, finská sauna, infrasauna, fitness centrum a objednat si můžete masáže, které příjemně uvolní vaše výlety zmožené tělo. 

V blízkém okolí můžete navštívit zříceninu hradu Hukvaldy, technické muzeum firmy Tatra, pivovar Radegast, aquapark Olešná a další. Nic nezkazíte ani návštěvou Pusteven, zdoláním vrcholu Radhošť či Lysé hory (1323 m n. m.). 

Speciály

Rezorty